Aktualności

31.07.2013
Już jutro, 1 sierpnia w Galerii Piastów odbędzie się casting do wyborów Miss Lata Legnicy 2013 i Miss Galerii Piastów. Dziewczyny będą musiały wypełnić ankietę, a następnie zaprezentować się przed jury.
27.06.2013
LEGNICA -29.06.2013 / LOTNISKO GODZ 16.00/ WSTĘP WOLNY!!
17.06.2013
Tegoroczne lato będzie bardzo kolorowe. Cała paleta intensywnych barw - tym kierujemy się robiąc zakupy.Mamy do wyboru delikatne, kobiece pastele (pudrowy róż, pistacja, błękit) oraz ostre neony (limonka, oranż). W tej feerii barw nie zapominamy o kobalcie i żółtym.Pamiętajmy, że najmodniejsze są stylizacje utrzymane w jednej tonacji.Ale liczą się nie tylko kolory. Modne są także wzory. Stawiamy na orient, kwiaty i motywy roślinne oraz wszelkiego rodzaju cętki. Nie zabraknie także kalejdoskopowych wzorów, powodujących złudzenia optyczne, w których najlepiej sprawdzi się uniwersalne połączenie black & white. Przez najbliższy miesiąc najnowsze modowe trendy w najlepszych cenach oferuje legniczanom Galeria Piastów. Tutaj znajdziecie znane marki w najbardziej atrakcyjnych cenach. 
07.06.2013
Macie już plany na 15 czerwca? To czas je zmienić! Zobaczcie taniec nożyczek z suszarką i grzebieniem czyli Fryzjeriadę w Galerii Piastów.
27.05.2013
Nie masz jeszcze pomysłu jak zaplanować Dzień Dziecka? Jak zwykle z pomocą przyjdą Galeria Piastów i lodziarnia Choice! Już 1 czerwca od godz. 12:00 rozpocznie się zabawa dla najmłodszych i tych trochę starszych.Na wszystkie dzieci, które pojawią się w legnickiej galerii, czekają konkursy z nagrodami. Najmłodsi staną ze sobą w szranki sprawdzając swoje zdolności plastyczne, strategiczne... i smakowe - jesteśmy pewni, że konkurs w odgadywaniu smaków lodów z zawiązanymi oczami przypadnie im do gustu. O godzinie 14:00 na scene w galerii rozpocznie się konkurs piosenki, do udziału w którym zapraszamy wszystkie chętne dzieci.O dobry humor wszystkich obecnych zadba klaun, w którego rolę wcieli się znany wrocławski kabareciarz - Stanisław Wolski. Wszystkie uśmiechnięte buzie uwieczni profesjonalny fotograf, który przez cały dzień będzie towarzyszył bohaterom zabaw w Galerii Piastów.Dodatkową atrakcją będą liczne stanowiska z grami: wideo, sprawnościowymi, planszowymi, figurkowymi i strategicznymi. Pod okiem animatorów każde dziecko będzie mogło się z nimi zapoznać i w nie zagrać.Miejscem wszystkich gier i zabaw będzie patio Galerii Piastów. Partnerami imprezy są Towarzystowo Przyjaciół Dzieci i lodziarnia Choice, która ufundowała liczne nagrody i upominki. Gry, pokazy i konkursy zaplanowano do godz. 18. Wstęp wolny. Szczegółowy plan imprezy na stronie internetowej www.galeriapiastów.pl i na facebooku Galerii Piastów.  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress