Aktualności

27.02.2018
Już 10 marca od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe wydarzenie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet. Dzień Kobiecych Inspiracji to szansa m.in. na poznanie procesu powstawania perfum, przygotowanie własnego, niepowtarzalnego zapachu, oraz zapoznanie się z wyjątkową ofertą wystawców. Za nastrój odpowiedzialne będzie muzycznie trio, a podczas wydarzenia otwarta zostanie również specjalna wystawa pt. Kobieta jest istnieniem...   Każdy z nas marzy o tym, by mieć swój własny, wyjątkowy zapach perfum. Studio zapachu w Galerii Piastów da wszystkim taką możliwość. Spośród dziesiątek różnych zapachów klienci będą mieli możliwość stworzenia własnej unikalnej kompozycji zapachowej. Nasze konsultantki opowiedzą jak powstają perfumy, czym kierować się przy doborze poszczególnych składników, a na samym końcu zamkną unikalny, stworzony przez klienta zapach w fiolce.   Studio zapachu, dostępne dla wszystkich od godziny 12:00 do 18:00 to okazja, by zobaczyć od środka cały etap produkcji perfum, a także stworzenia ich osobiście. Fiolka to także wyjątkowa pamiątka po wydarzeniu, którą można zabrać do domu i używać przy specjalnych okazjach.   To oczywiście tylko pierwszy z elementów Dnia Kobiet w Galerii Piastów.   Od godziny 14:00 wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców i po prostu pozwolić się zainspirować. Naszymi gośćmi będą Perfumeria DOUGLAS, Salon Fryzjerski ORGANICS HAIR, DUO LASER, LASHES by Agata Paczkowska, japońska terapia manualna YUMEIHO Artema Tereszczenko, oraz Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica.   Gościem specjalnym wydarzenia będzie uczestnik Programu MAM TALENT: Paweł Pomazan.   HARMONOGRAM DNIA:   12:00 – 18:00 - STUDIO ZAPACHU – warsztaty perfumeryjne* 14:00 – 18:00 – INSPIRACJE / prezentacje i inspiracje - strefa piękna PERFUMERII DOUGLAS - strefa zdrowych włosów salonu fryzjerskiego ORGANICS HAIR - strefa młodej skóry i pięknego ciała DUO LASER - strefa pięknych rzęs LASHES by Agata Paczkowska - strefa japońskiej terapii manualnej YUMEIHO Artema Tereszczenko 17:00 – OTWARCIE WYSTAWY Towarzystwa Miłośników Legnicy: KOBIETA JEST ISTNIENIEM… *za okazaniem paragonu na dowolną kwotę za zakupy dokonane na terenie Galerii Piastów
26.01.2018
W sobotę 3 lutego o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkich do Galerii Piastów na pierwszy w historii Dzień Uśmiechu! Wydarzenie muzyczno edukacyjne dla całej rodziny przygotowane we współpracy z Młodzieżowym Centrum Kultury oraz Centrum Uśmiechu! Na odwiedzających Galerię Piastów w tym dniu czekają występy artystyczne m.in. podopiecznych Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy, konkursy z nagrodami, oraz duża porcja zdrowej zabawy z Centrum Uśmiechu. Wydarzenie przygotowane jest z myślą o całych rodzinach – od juniora do seniora!   Centrum Uśmiechu – twórcy takich hitów jak Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie. Na swoim koncie mają blisko 800 zagranych koncertów w kraju i za granicą, wydanych 6 płyt, 8 teledysków oraz występy na największych trasach koncertowych w naszym kraju – Lato z Radiem, Złote Przeboje na Wakacjach czy Mamy Maj z Radiem Zet, a także scenach, m.in.: Sala Kongresowa, Klub Muzyczny Stodoła, Hala na Torwarze  czy Gdynia Arena. Współpracują z Agencją Rynku Rolnego a także Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ich teledyski osiągają milionowe odsłony. Dewizą zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć jak dla dorosłych, tylko lepiej, dlatego ich znakiem rozpoznawczym jest muzyka o bogatym brzmieniu, gdzie usłyszeć można elementy folku, popu, rocka czy muzyki klasycznej. Wesoły sposób prowadzenia koncertów, wpływa na podejście najmłodszego pokolenia zarówno na sposób słuchania muzyki, a także na prawidłowe podejście do zdrowego stylu życia, tj. jedzenia warzyw i owoców oraz aktywności fizycznej.    
17.01.2018
Już 14 lutego o godzinie 17:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowe wydarzenie! To właśnie tego dnia zostanie ogłoszony zwycięzca w konkursie w którym do wygrania jest Opel Crossland X, a także zostaną przekazane kluczyki do samochodu! Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Piękni i Młodzi!   Wyjątkowa okazja! Wyjątkowo w środę! To właśnie 14 lutego podczas specjalnej ceremonii Galeria Piastów zaprezentuje publicznie swoje nowe hasło reklamowe wyłonione z nadesłanych w ostatnich miesiącach, prawidłowo wypełnionych zgłoszeń. Celem konkursu było stworzenie nowego claimu Galerii Piastów,czyli nowego hasła, które pojawi się we wszystkich logotypach w miejsce znanego wszystkim „MIEJSCA DLA CIEBIE”.   Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Piękni i Młodzi. Zespół powstał w 2012 roku w Łomży. W skład zespołu wchodzą Madzia, Dawid, Daniel. Finaliści programu Must Be The Music (2014), zwycięzcy konkursu Hit Lata na Festiwalu w Kobylnicy (2014), w 2016 roku z piosenką "Na serca dnie" kandydowali do Polskich preselekcji konkursu Eurowizji. Największe przeboje - Niewiara, Ona jest taka cudowna, Kocham się w tobie, Jedno słowo, Wyśmienicie (razem z zespołem Playboys), Chciałabym spać z tobą, Zastanawiam się, Na serca dnie. Grają mnóstwo koncertów w kraju oraz wielokrotnie za granicami - w Niemczech, Belgii, USA, w Anglii, Irlandii.  
04.01.2018
Już w sobotę 13 stycznia od godziny 12:00 do 18:00 zapraszamy wszystkich spragnionych mocnych wrażeń do Galerii Piastów gdzie każdy z zainteresowanych będzie mógł podjąć wyzwanie i sprawdzić swoją odwagę dzięki wirtualnej rzeczywistości! Na specjalnie przygotowanych stanowiskach w dużym patio Galerii Piastów na wszystkich klientów będzie czekać specjalnie wyszkolona kadra, która umożliwi najodważniejszym sprawdzenie się m.in. we wspinaczce wysokogórskiej, strzelaniu do kosmicznych dronów, a także przejście po desce zawieszonej na wysokości 160 metrów! To oczywiście tylko część atrakcji. Sprawdźcie się! Czekamy na was w Galerii Piastów! - przejdź po desce zawieszonej na wysokości 160 metrów! - wspinaj się na górskie szczyty! - sprawdź się jako kosmiczny pirat i strzelaj do dronów! - sprawdź swoją odwagę na rollercoasterze! I wiele więcej!    
15.12.2017
Już 16 oraz 17 grudnia br. w Galerii Piastów od godziny 10:00 do 18:00 magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia  wykreują zespoły ludowe i folklorystyczne, Koła Gospodyń Wiejskich, stowarzyszenia i rękodzielnicy. Zaprezentują błyszczące, kolorowe dekoracje świąteczne, potrawy i ciasta. Będzie to niepowtarzalna okazja do nabycia świątecznych upominków, szczególnie tych, które oferują lokalni rzemieślnicy, a wśród nich: ceramika, rzeźby i różnego rodzaju ozdoby choinkowe oraz potrawy na wigilijny stół.  Podczas jarmarku od godziny 13:00 zespoły i soliści będą na scenie wprowadzać świąteczną atmosferę śpiewając kolędy i pastorałki.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress