Aktualności

07.05.2018
Już w najbliższą niedzielę 13 maja zapraszamy dzieci wraz z rodzinami na wyjątkowe spotkanie z Centrum Edukacji Fischer​ w Galerii Piastów, które przygotowało na ten dzień moc atrakcji! Gościem specjalnym wydarzenia będzie firma DEVONO i DEVONO KIDS.Akcja startuje o godzinie 14:00 i rozpoczyna się rodzinną grą miejską pt. Skarb Piastów! To nie żart! We wnętrzach Galerii ukryty został skarb. Rodziny rozwiązują zadania, podążają za wskazówkami i mapą, mijają kolejne punkty kontrolne. Wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody i upominki. O godzinie 15:00 na scenie dużego patio rozpocznie się konkurs wokalny pt. „Zaśpiewaj mi Wiosenkę”, podczas którego najmłodsi będą wykonywali piosenki o wiośnie.O godzinie 15.30 rozpocznie się koncert Music FACTORY oraz pokaz mody wiosna/lato z kolekcji DEVONO i DEVONO KIDS Moniki Ferenc. Do wygrania dla uczestników będą wyjątkowe nagrody.Nie możecie tego przegapić! Do zobaczenia w Galerii Piastów!    
07.05.2018
Już w piątek 18 maja o godzinie 16:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowe wydarzenie instrumentalne pod hasłem Drum Battle. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Tomasz Łosowski – polski perkusista, muzyk sesyjny, edukator. Jeden z najbardziej znanych perkusistów w Polsce. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej.   Nie ważne ile macie lat! Niech porwie was muzyka! Finałem wydarzenia będzie koncert Tomasza Łosowskiego, który zaprezentuje się w ciekawym repertuarze muzycznym.   Poniżej harmonogram wydarzenia   Program: Godz. 16:00 parada perkusyjna (amerykańskie rytmy marszowe, samba, batucada)   Godz. 17:00 muzyczny.pl - i jego świat perkusji (prezentacja perkusji akustycznych i elektronicznych oraz djembe, cajon i innych etnicznych instrumentów perkusyjnych z oferty sklepu muzyczny.pl)   Godz.18:00 wybory „Najszybszego Legnickiego Pałkera” (zabawa z nagrodami polegająca na pomiarze ilości uderzeń wykonanych przez grającego w ciągu 1 minuty)   Godz. 19:00 koncert Tomka Łosowskiego (w programie utwory z projektów artystycznych tego wybitnego polskiego perkusisty jak: Kombi, Orange Trane , Quartado)
04.04.2018
Już w piątek i sobotę (6 i 7 kwietnia) w godzinach od 12:00 do 20:00 po raz kolejny zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Urząd Skarbowy w Legnicy!   "Szybki Pit" to ciesząca się ogromnym zainteresowanie inicjatywa dzięki której dowiecie się wszystkiego o podatkach i zasadach rozliczania się ze skarbówką! Każdy, kto jeszcze nie rozliczył się z podatków, będzie miał wyjątkową okazję zrobić to pod okiem fachowców. Na znajdujących się w dużym patio Galerii Piastów stanowiskach będą czekać pracownicy Urzędu Skarbowego, a zarazem eksperci od rozliczania PITów. Każdy zainteresowany, który będzie chciał skorzystać z pomocy proszony jest o przyniesienie kompletu dokumentów (m.in. dowód osobisty i wszystkie PIT-y za zeszły rok). Rozliczanie PITów nigdy wcześniej nie było tak proste. Bądźcie razem z nami!  
05.03.2018
Dnia 1 marca weszła w życie ustawa ograniczająca możliwość handlu w niedzielę. Pierwsza wolna od handlu niedziela przypada na dzień 11 marca. Co to oznacza dla klientów Galerii Piastów? Legnicka Galeria Piastów będzie otwarta we wszystkie niehandlowe niedziele, ponieważ ustawa o zakazie handlu zawiera szereg wyjątków. Zakaz handlu nie dotyczy lokali usługowych. Otwarte i dostępne dla wszystkich klientów pozostaną restauracje, żeby wspomnieć nowo otwartą Grę Smaków, Kręgielnię, Benvenutti in Italia, czy KFC. Zakaz handlu nie dotyczy również punktów usługowych, takich Fitness Academy, kino Helios, Escape Room – Składnica Szyfrów, czy Park Rozrywki Play City, który w weekendy umożliwia organizację niezapomnianych urodzin dla dzieci… i nie tylko. Również wiele sklepów sieciowych, które działają na zasadzie ajencji, zgodnie z przepisami nowej ustawy będzie mogła prowadzić działalność, pod warunkiem, że za kasą stanie właściciel punktu.   – Galeria Piastów będzie otwarta w każdą niedzielę – zapewnia Elżbieta Sobolewska, Dyrektor Galerii Piastów. - Jest to spowodowane faktem, że nasza oferta skierowana do klientów jest bardzo zróżnicowana, a sama Galeria Piastów już od bardzo dawna nie jest tylko miejscem samego handlu, a stała się czymś w rodzaju miejsca spotkań. Miejsca w którym można spędzić czas. Dobrze zjeść, zrelaksować się, wypocząć, czy prostu miło spędzić czas.   Lista lokali i punktów, które będą prowadzić działalność w niedziele niehandlowe stale się rozrasta i jest uzupełniania o kolejne marki. - Nasi goście i klienci są mile widziani przez siedem dni w tygodniu – dodaje Elżbieta Sobolewska. - A nasz cały zespół dokłada wszelkich starań, żeby również w dni niehandlowe, Galeria Piastów była jak zawsze przystępna i żeby nie straciła nic ze swojej charakterystycznej energii i atmosfery.   Wszelkie informacje dotyczące zmian oraz oferty dostępnej w niedziele wolne od handlu będą cały czas aktualizowane i dostępne na stronie internetowej Galerii, a także na jej oficjalnym profilu na Facebooku.
27.02.2018
Już 10 marca od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe wydarzenie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet. Dzień Kobiecych Inspiracji to szansa m.in. na poznanie procesu powstawania perfum, przygotowanie własnego, niepowtarzalnego zapachu, oraz zapoznanie się z wyjątkową ofertą wystawców. Za nastrój odpowiedzialne będzie muzycznie trio, a podczas wydarzenia otwarta zostanie również specjalna wystawa pt. Kobieta jest istnieniem...   Każdy z nas marzy o tym, by mieć swój własny, wyjątkowy zapach perfum. Studio zapachu w Galerii Piastów da wszystkim taką możliwość. Spośród dziesiątek różnych zapachów klienci będą mieli możliwość stworzenia własnej unikalnej kompozycji zapachowej. Nasze konsultantki opowiedzą jak powstają perfumy, czym kierować się przy doborze poszczególnych składników, a na samym końcu zamkną unikalny, stworzony przez klienta zapach w fiolce.   Studio zapachu, dostępne dla wszystkich od godziny 12:00 do 18:00 to okazja, by zobaczyć od środka cały etap produkcji perfum, a także stworzenia ich osobiście. Fiolka to także wyjątkowa pamiątka po wydarzeniu, którą można zabrać do domu i używać przy specjalnych okazjach.   To oczywiście tylko pierwszy z elementów Dnia Kobiet w Galerii Piastów.   Od godziny 14:00 wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców i po prostu pozwolić się zainspirować. Naszymi gośćmi będą Perfumeria DOUGLAS, Salon Fryzjerski ORGANICS HAIR, DUO LASER, LASHES by Agata Paczkowska, japońska terapia manualna YUMEIHO Artema Tereszczenko, oraz Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica.   Gościem specjalnym wydarzenia będzie uczestnik Programu MAM TALENT: Paweł Pomazan.   HARMONOGRAM DNIA:   12:00 – 18:00 - STUDIO ZAPACHU – warsztaty perfumeryjne* 14:00 – 18:00 – INSPIRACJE / prezentacje i inspiracje - strefa piękna PERFUMERII DOUGLAS - strefa zdrowych włosów salonu fryzjerskiego ORGANICS HAIR - strefa młodej skóry i pięknego ciała DUO LASER - strefa pięknych rzęs LASHES by Agata Paczkowska - strefa japońskiej terapii manualnej YUMEIHO Artema Tereszczenko 17:00 – OTWARCIE WYSTAWY Towarzystwa Miłośników Legnicy: KOBIETA JEST ISTNIENIEM… *za okazaniem paragonu na dowolną kwotę za zakupy dokonane na terenie Galerii PiastówCopyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress