Aktualności

26.03.2014
Nosisz biżuterię? Chcesz o niej opowiedzieć? Nie boisz się obiektywu?    W takim razie zapraszamy właśnie Ciebie do projektu fotograficzno-filmowego realizowanego w ramach legnickiego festiwalu SREBRO! Przyjdź w czwartek (27. 03) do atelier filmowego do Małego Patio i podziel się swoją refleksją na temat biżuterii!  Projekt „Znaczenia i więzi” realizowany jest przez hinduską artystkę-złotniczkę mieszkającą w Londynie, jego efektem będzie dokument video i wystawa fotografii, które będą prezentowane na wystawie w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO 2014 w Legnicy.  miejsce: Małe Patio, parter, obok Efezu i Empik Cafe, Galeria Piastów  termin: 27 marzec (czwartek), godz. 10.30-17.00 organizator: Galeria Sztuki    Nie rezygnuj, jeśli nie znasz angielskiego, na miejscu będzie tłumacz!
25.03.2014
Szukasz pomysłu na wakacje? Przyjdź w weekend do Galerii Piastów, by zapoznać się z tysiącami ofert na najlepszy urlop w życiu i wygraj bon na wymarzone wakacje o wartości 1500 zł od Biura Podróży Itaka! Targi Turystyczne potrwają dwa dni – 29 i 30 marca od godz.12.00 do 18.00. Najlepsze oferty prezentować będzie m.in.: Itaka, Tui, Wakacje Dla Ciebie, Zawisza Travel, Voyager, Sun Travel, Piast Tourist, Fregata, Skansen Górniczo-Hutniczy w Leszczynie, Uzdrowisko Lądek-Zdrój oraz Regionalne Centrum Turystyki i Krajoznawstwa. W sobotę na scenie prowadzący Przemysław Corso porozmawia z przedstawicielami biur o tym, jak zaplanować wakacje i jak zorganizować wyjazd, by  mieć z niego tylko miłe wspomnienia. Będzie również okazja do spotkania z zawodowym podróżnikiem z Itaki oraz Turniej Globtrotera, czyli konkurs wiedzy o geografii. Warto spróbować w nim swoich sił, bo zwycięzca otrzyma bon o wartości 1500 zł do wykorzystania na wymarzone wakacje. Do udziału w konkursie można zapisywać się wysyłając swoje zgłoszenie, zawierające: imię, nazwisko oraz nr kontaktowy, w terminie od 24 do 28 marca, na adres: marketing@galeriapiastow.pl, w tytule wpisując „Konkurs Globtroter”.   Z turystycznymi ofertami będzie można zapoznać się również w niedzielę. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie spotkanie z Jarosławem Kretem, podróżnikiem i dziennikarzem, które zacznie się o godz.16.00. Wszystkich miłośników podróży serdecznie zapraszamy.    
24.03.2014
Interesujesz się geografią?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę? Weź udział w Turnieju Globtroter i wygraj voucher o wartości 1500 złotych na wymarzone wakacje z Biurem Podróży ITAKA! Turniej odbędzie się w sobotę, 29 marca o godz. 17.00 na scenie Galerii Piastów. Żeby wziąć udział w konkursie, wyślij swoje zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko oraz nr kontaktowy,w terminie od 24 do 28 marca na adres: marketing@galeriapiastow.pl w tytule wpisując „Konkurs Globtroter”.Regulamin konkursu
24.03.2014
Lubicie zabawne historyjki obrazkowe? To świetnie! CCC wystartowało z oryginalnym pomysłem. Komiks „Buty and the Beauty”, w którym przedstawiane będą kolejne odcinki przygód bohaterów, inspirowanych markami dostępnymi w salonach CCC, zyskuje coraz większą popularność na Facebooku! Poznajcie historię nobliwego rodu familii Lasockich, przygód fashionistki Jenny fairy czy zabawne przygody z życia rodzinki Nylonów. Co tydzień na profilu CCC pojawia się nowy odcinek komiksu „Buty and the Beauty”. Bądźcie na bieżąco!
19.03.2014
Kobieta aktywna, pod takim hasłem będzie realizowany kolejny marcowy weekend w Galerii Piastów! Już w najbliższą niedzielę 23 marca od godziny 14.00 zapraszamy do dużego patio w Galerii Piastów! Strefa zdrowia - porady dietetyków i specjalistów, konkursy, pokazy kolekcji dla aktywnych, a ponadto, Kickboxing Prych Team, Condizione – sztangi, yoga, zumba, tai chi, oraz Klub Feniks Legnica w odpowiedzi na pytanie: dlaczego warto biegać? To wszystko i o wiele więcej czeka specjalnie na ciebie. Marzec z kobiecych marzeń tylko w Galerii Piastów.   Niedziela 23 marca o godzinie 14.00 w Galerii Piastów. Kobieta aktywna, czyli taka jak ty! partnerzy akcji: Naturehouse, 4F, Hi Mountain, Play City    
 Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress