Aktualności

04.09.2014
Wielki Test Języka Angielskiego- Udowodnijmy, że Legnica zna angielski! Jednego dnia, 14 września 2014 roku, cała Polska napisze Wielki Test Języka Angielskiego i w ten sposób po raz trzeci udowodni, że zna język angielski. Po raz drugi już wydarzenie to odbywać się będzie również w naszym mieście. W tym roku w wydarzeniu bierze udział ponad 70 miast! W Legnicy imprezę zorganizuje jedna z legnickich szkół językowych Centrum Edukacji Fischer, a wszystko dziać się będzie w samym sercu miasta- w Galerii Piastów. Wydarzenie w Legnicy objęte zostało Honorowym Patronatem Prezydenta Tadeusza Krzakowskiego. W wydarzeniu mogą brać udział dzieci uczące się w szkole podstawowej, młodzież i dorośli. Wielki Test Języka Angielskiego, organizowany w niedzielę promuje alternatywną formę spędzenia wolnego czasu całą rodziną. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny i jest to świetna okazja by sprawdzić swoje umiejętności językowe. W Legnicy Wielki Test Języka Angielskiego odbędzie się, o godz. 11:00 w Galerii Piastów. Koniecznie przyjdź przynajmniej 30 min wcześniej w celu potwierdzenia! Każdy uczestnik musi zarejestrować swoje uczestnictwo poprzez stronę http://legnica.znaangielski.pl/. Rejestracja już ruszyła! Nie ważne, jak dobrze znasz angielski- koniecznie weź udział w konkursie!
24.07.2014
O historii w galerii handlowej? A czemu nie. Szczególnie wtedy, kiedy jest interesująca i wielobarwna – tak jak w przypadku przedwojennej Legnicy. I szczególnie wówczas, kiedy owa Galeria ma „Piastów” w nazwie. To zobowiązuje. Zapraszamy już w najbliższy piątek 25.07.2014  na godzinę 17.30 do małego partio Galerii Piastów.  Na spotkaniu porozmawiamy sobie o tym, jak dawni legniczanie spędzali wakacje. Opowiemy o wydarzeniach, jakie latem organizowano w mieście; różnego rodzaju festynach czy obchodach. Wspomnimy też o lokalach gastronomicznych i miejskich kąpieliskach. Słowem - lato w mieście przed stu laty. Rozmawiać o naszym mieście znanym przed wojną jako Liegnitz, będą twórcy Portalu Liegnitz.pl: Zbigniew Brzeziński, Marcin Makuch i Bartłomiej Rodak. Będziecie w pobliżu, a może na zakupach? Zróbcie chwilę przerwy, posłuchajcie o historii swojej małej ojczyzny. Obejrzyjcie jej namacalne świadectwa. Pytajcie, gospodarze chętnie odpowiedzą. Zapraszamy na lekcję historii z Liegnitz.pl w Galerii Piastów. W każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 17.30.  
22.06.2014
Sezon niezwykłych wrażeń w Galerii Piastów jest już blisko, bowiem od zaczynamy letnie wyprzedaże. Poczuj wakacyjną atmosferę i odetchnij od zwyczajnych cen w ożywczym klimacie rabatów i zniżek. Zanurz się w morzu niesamowitych okazji. Takie hity już od 25.06.2014 do 24.07.2014. Szukajcie okazji...
29.05.2014
GABRIEL FLESZAR akustycznie! Zapraszamy na wyjątkowy recital podczas którego będziecie mieli możliwość spotkania się z utalentowanym muzykiem i piosenkarzem już w sobotę 31 maja o godzinie 17.30 na małym patio Galerii Piastów.    Koncert akustyczny to drugie spotkanie na małym patio Galerii Piastów w ostatni weekend maja, które inauguruje serię podobnych wydarzeń, które będą miały miejsce w nowych przestrzeniach lubianego w Legnicy centrum handlowego.   Zapraszamy serdecznie!  
 
28.05.2014
LIEGNITZ.pl - spotkania z dawną Legnicą w Galerii Piastów.   O historii w galerii handlowej? A czemu nie. Szczególnie wtedy, kiedy jest interesująca i wielobarwna – tak jak w przypadku przedwojennej Legnicy. I szczególnie wówczas, kiedy owa Galeria ma „Piastów” w nazwie. To zobowiązuje.   Dlatego już w ostatni piątek maja o godz. 17.30 w małym patio Galerii Piastów odbędzie się inauguracyjne spotkanie z dawną Legnicą pod egidą portalu historycznego Liegnitz.pl. Pogadanki o przeszłości będą cykliczne, rozmawiać o mieście znanym przed wojną jako Liegnitz, będą twórcy portalu: Zbigniew Brzeziński, Marcin Makuch i Bartłomiej Rodak. Każdorazowo spotkanie poświęcone będzie innej tematyce, często dotąd nieznanej i tajemniczej.   Będziecie w pobliżu, a może na zakupach? Zróbcie chwilę przerwy, posłuchajcie o historii swojej małej ojczyzny. Obejrzyjcie jej namacalne świadectwa. Pytajcie, gospodarze chętnie odpowiedzą.   Zapraszamy na lekcję historii z Liegnitz.pl w Galerii Piastów. W każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 17.30.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress