Aktualności

25.11.2015
Już w najbliższy weekend 28 i 29 listopada 2015 roku po raz pierwszy w Parku Rozrywki Play City w Galerii Piastów w Legnicy odbędzie się spotkanie z książką realizowane w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Czytaj dzieciom, bo warto”.   Podczas eventu animatorzy Grupy Artystycznej Fifik i Pepe oraz Przyjaciele zaproszą uczestników nie tylko do wspólnej lektury, ale również do wspaniałej zabawy. Organizatorzy przygotowali dla dzieci takie atrakcje jak modelowanie baloników, malowanie twarzy, wielkie klocki, fotostandy, dmuchaniec, gry i zabawy z książkowymi nagrodami.   „To będzie weekend pełen książkowych opowieści. Mam nadzieje, że mieszkańcy Legnicy aktywnie wezmą udział w czytaniu. Podczas eventu zostaną zaprezentowane znane i lubiane bajkowe opowieści i legendy. Nie zabraknie także propozycji nowych, niedawno wydanych książek.”-Zachęca do aktywnego udziału w kampanii rzecznik prasowy „Czytaj dzieciom, bo warto” Malwina Turek.   Akcja cieszy się bardzo dużą popularnością wśród dzieci, rodziców i pedagogów, którzy chętnie włączają się do wspólnego czytania. Grupa Artystyczna Fifik i Pepe w ramach kampanii odwiedziła w I Edycji 13 miast w Polsce, w II Edycji 18 miast w Polsce (z czego w Rumii na pomorzu odbyły się, aż dwa dwudniowe eventy).   „Czytaj dzieciom, bo warto” to ogólnopolska akcja propagująca idee czytania książek dzieciom. Pomysłodawcy akcji dużą uwagę zwracają na pozytywne strony czytania dzieciom książek takie jak: rozwój umiejętności językowych i komunikacyjnych, pobudzenie wyobraźni oraz dobry wpływ  na więzi rodzinne.   Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi do bajkowego świata.  
20.11.2015
Koncert charytatywny na rzecz 20-letniej Karoliny Ceglarskiej oraz inauguracja oświetlenia świątecznego. Zagrają: Gabriel Fleszar i przyjaciele! Gościnnie zespół: Omni mOdO (Poznań)    Zbierane fundusze potrzebne są na leczenie chorej na nowotwór Karoliny. Nie bądź obojętny! 11:00 Otwarta zbiórka pieniędzy 14:30 Aukcje i rozpoczęcie koncertów charytatywnych 19:00 Inauguracja oświetlenia świątecznego   29.11.2015 Duże Patio Galerii Piastów.   Patronat: Fundacja United Way  
12.11.2015
Wolontariusze Światowych Dni Młodzieży zapraszają na szczególne wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 14 listopada o godz. 12.00 w legnickiej Galerii Piastów. Gimnazjaliści, licealiści, studenci oraz wszyscy Legniczanie będą mieli możliwość wzięcia udziału w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej, który poprowadzony zostanie przez profesjonalnych ratowników medycznych. Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne i umożliwia uzyskanie oficjalnego certyfikatu. Podczas wydarzenia będzie można kupić gadżety związane z ŚDM, które odbędą się w lipcu 2016 r. w Krakowie. Całość zostanie zwieńczona zaprezentowaniem przez wolontariuszy charakterystycznych tańców integracyjnych. Wspólnie z nimi będzie możną zatańczyć  np. belgijkę, skrzypka czy kowboja. Celem spotkania jest zarówno nauka pierwszej pomocy, będącej bardzo potrzebna umiejętnością podczas imprez masowych, jak również promocja wielkiego festiwalu młodzieży, który przyciągnie do Polski wielu młodych ludzi z całego świata. Szacuje się, ze tylko do Legnicy na tzw. dni w diecezjach, trwające od 20 do 25 lipca i będące etapem poprzedzającym wyjazd do Krakowa, przyjedzie ok. 1500 pielgrzymów. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w pomoc logistyczną, prace dla młodzieżowego wolontariatu lub po prostu spędzić ciekawie czas. Akcja kończy się o godz. 15.00. Dołącz do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/172335596445666/174025552943337/   Dodatkowo tego dnia w godzinach 11.00-18.00, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy będzie wykonywał na terenie Galerii Piastów, bezpłatne badania medyczne: pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar stężenia cukru we krwii, badanie tarczycy TSH i badanie prostaty PSA. Ilość badań ograniczona.  
12.11.2015
Już 28 listopada od godziny 16:00 z okazji Andrzejek Galeria Piastów zaprasza na wyjątkowy koncert Eweliny Lisowskiej. Znana artystka pojawi się w towarzystwie swojego zespołu i zabierze wszystkich klientów Galerii Piastów prosto w stronę słońca!   To oczywiście nie wszystkie atrakcje. Na scenie poza Eweliną Lisowską pojawi się zespół Wyspa. Dodatkowo tego dnia klienci Galerii Piastów będą mogli skorzystać z usług wróżki, otrzymać upominki od specjalnych andrzejkowych animatorów, a także zrobić zakupy w jedynym i niepowtarzalnym „Sklepiku z Marzeniami”, który tylko przez ten jeden dzień będzie otwarty wewnątrz Galerii Piastów.   Dla spragnionych mocniejszych wrażeń przewidzano również specjalny konkurs! Jaki?   Zrób zakupy w Galerii Piastów i wygraj spotkanie z Eweliną Lisowską!   Do dnia 27 listopada zróbcie zakupy w Galerii Piastów na kwotę co najmniej 50 złotych, zróbcie dwa zdjęcia: zakupów i paragonu, a następnie prześlijcie je na adres marketing@galeriapiastow.pl razem z krótką informacją: co kupiliście i dlaczego? Ogranicza was tylko wasza wyobraźnia! Ubrania? Nowa torebka? Pyszny lunch? Coś do mieszkania? Książka?   Nagradzamy najbardziej zwariowane i pomysłowe zdjęcia!   To nie wszystko: czujesz że nie masz szczęścia w konkursach? Nie martw się! Jedno zdjęcie i notkę wybierzemy my, a drugie ludzie na Facebook'u. Niech decyduje ilość polubień w oficjalnym albumie na profilu Galerii Piastów.   To proste!   Wysyłacie zdjęcia do nas, a my wraz z opisem publikujemy je w albumie pod hasłem: Andrzejkowy Konkurs Galerii Piastów.   Dla pozostałych mamy dziesiątki nagród pocieszenia. U nas prawie każdy coś wygrywa!   Zrób zakupy w Galerii Piastów i wygraj spotkanie z Eweliną Lisowską podczas wyjątkowego koncertu który zagra u nas już w sobotę 28 listopada!   Szczegółowy regulamin na stronie www.galeriapiastow.pl.  
26.10.2015
Prezenty na 9 Urodziny Galerii Piastów   Weekend 24 i 25 października minął w Legnicy w świetle gwiazd. 9 Urodziny Galerii Piastów to było prawdziwe święto muzyki oraz miłośników dobrej zabawy. Na scenie pojawili się artyści ze sceny lokalnej, a także Dawid Kwiatkowski i Anna Wyszkoni a w ręce klientów trafiły dziesiątki cenny nagród ufundowanych przez znane sklepy i marki. Na wielki finał na elewacji budynku odbył się specjalny pokaz animacji 3D.     Sobota była mocno młodzieżowa - pokazy tańca, a także nastoletni idole znani z programów telewizyjnych oraz koncert Dawida Kwiatkowskiego. Niedziela natomiast była wielkim finałem, a ten uświetniła swoją obecnością i specjalnymi animacjami, Anna Wyszkoni wraz z zespołem.   Podczas dwóch dni na scenie pojawiło się kilkunastu artystów ze sceny lokalnej i regionalnej, zespoły i zaproszeni goście specjalni.   W niedzielę klienci Galerii Piastów mogli śledzić na bieżąco przebieg imprezy na wielkim ekranie umieszczonym na scenie. Dodatkowo tego samego dnia od godziny 15:00 w ręce klientów trafiły urodzinowe babeczki, breloczki, balony i  nagrody warte kilka tysięcy złotych!    Dwa 40 calowe telewizory HD, ekspres do kawy i specjalne paczki ufundowane i przygotowane przez sklep TCHIBO, kosze z zakupami od sklepu Piotr i Paweł, torby z upominkami do domu od sklepu Home&You, tablet marki Samsung od sklepu Media Expert, ubrania z salonu Triumph, biżuteria z salonu Briju, prezenty i książki od Biura Podróży Itaka, bony pieniężne do salonu Empik i wiele, wiele więcej.   - To było zdecydowanie największe wydarzenie tego typu jakie mieliśmy możliwość do tej pory zorganizować – mówi dyrektorka CH Galeria Piastów Elżbieta Sobolewska. - Oprócz gwiazd mogliśmy pokazać i podpromować wielu młodych artystów, a co ważniejsze przypomnieć wszystkim że po 9 latach Galeria Piastów nadal stoi z najlepszymi sklepami i markami. To było pięknych 9 lat, a poprzeczka wisi wyżej niż kiedykolwiek wcześniej. Za rok nasza 10 rocznica. Czas leci bardzo szybko. Mamy już zaplanowane działania na najbliższe miesiące. Na pewno nikt nie będzie się nudził.     Sponsorami i Fundatorami głównych nagród podczas 9 Urodzin Galerii Piastów byli:   Sklep TCHIBO Biuro podróży ITAKA Salon EMPIK Sklep Media Expert Sklep Home&You Salon BRIJU Sklep TRIUMPH Sklep Piotr i Paweł  
  A tak bawiliśmy się w urodzinowy weekend:Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress