Aktualności

05.03.2018
Dnia 1 marca weszła w życie ustawa ograniczająca możliwość handlu w niedzielę. Pierwsza wolna od handlu niedziela przypada na dzień 11 marca. Co to oznacza dla klientów Galerii Piastów? Legnicka Galeria Piastów będzie otwarta we wszystkie niehandlowe niedziele, ponieważ ustawa o zakazie handlu zawiera szereg wyjątków. Zakaz handlu nie dotyczy lokali usługowych. Otwarte i dostępne dla wszystkich klientów pozostaną restauracje, żeby wspomnieć nowo otwartą Grę Smaków, Kręgielnię, Benvenutti in Italia, czy KFC. Zakaz handlu nie dotyczy również punktów usługowych, takich Fitness Academy, kino Helios, Escape Room – Składnica Szyfrów, czy Park Rozrywki Play City, który w weekendy umożliwia organizację niezapomnianych urodzin dla dzieci… i nie tylko. Również wiele sklepów sieciowych, które działają na zasadzie ajencji, zgodnie z przepisami nowej ustawy będzie mogła prowadzić działalność, pod warunkiem, że za kasą stanie właściciel punktu.   – Galeria Piastów będzie otwarta w każdą niedzielę – zapewnia Elżbieta Sobolewska, Dyrektor Galerii Piastów. - Jest to spowodowane faktem, że nasza oferta skierowana do klientów jest bardzo zróżnicowana, a sama Galeria Piastów już od bardzo dawna nie jest tylko miejscem samego handlu, a stała się czymś w rodzaju miejsca spotkań. Miejsca w którym można spędzić czas. Dobrze zjeść, zrelaksować się, wypocząć, czy prostu miło spędzić czas.   Lista lokali i punktów, które będą prowadzić działalność w niedziele niehandlowe stale się rozrasta i jest uzupełniania o kolejne marki. - Nasi goście i klienci są mile widziani przez siedem dni w tygodniu – dodaje Elżbieta Sobolewska. - A nasz cały zespół dokłada wszelkich starań, żeby również w dni niehandlowe, Galeria Piastów była jak zawsze przystępna i żeby nie straciła nic ze swojej charakterystycznej energii i atmosfery.   Wszelkie informacje dotyczące zmian oraz oferty dostępnej w niedziele wolne od handlu będą cały czas aktualizowane i dostępne na stronie internetowej Galerii, a także na jej oficjalnym profilu na Facebooku.
27.02.2018
Już 10 marca od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe wydarzenie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet. Dzień Kobiecych Inspiracji to szansa m.in. na poznanie procesu powstawania perfum, przygotowanie własnego, niepowtarzalnego zapachu, oraz zapoznanie się z wyjątkową ofertą wystawców. Za nastrój odpowiedzialne będzie muzycznie trio, a podczas wydarzenia otwarta zostanie również specjalna wystawa pt. Kobieta jest istnieniem...   Każdy z nas marzy o tym, by mieć swój własny, wyjątkowy zapach perfum. Studio zapachu w Galerii Piastów da wszystkim taką możliwość. Spośród dziesiątek różnych zapachów klienci będą mieli możliwość stworzenia własnej unikalnej kompozycji zapachowej. Nasze konsultantki opowiedzą jak powstają perfumy, czym kierować się przy doborze poszczególnych składników, a na samym końcu zamkną unikalny, stworzony przez klienta zapach w fiolce.   Studio zapachu, dostępne dla wszystkich od godziny 12:00 do 18:00 to okazja, by zobaczyć od środka cały etap produkcji perfum, a także stworzenia ich osobiście. Fiolka to także wyjątkowa pamiątka po wydarzeniu, którą można zabrać do domu i używać przy specjalnych okazjach.   To oczywiście tylko pierwszy z elementów Dnia Kobiet w Galerii Piastów.   Od godziny 14:00 wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców i po prostu pozwolić się zainspirować. Naszymi gośćmi będą Perfumeria DOUGLAS, Salon Fryzjerski ORGANICS HAIR, DUO LASER, LASHES by Agata Paczkowska, japońska terapia manualna YUMEIHO Artema Tereszczenko, oraz Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica.   Gościem specjalnym wydarzenia będzie uczestnik Programu MAM TALENT: Paweł Pomazan.   HARMONOGRAM DNIA:   12:00 – 18:00 - STUDIO ZAPACHU – warsztaty perfumeryjne* 14:00 – 18:00 – INSPIRACJE / prezentacje i inspiracje - strefa piękna PERFUMERII DOUGLAS - strefa zdrowych włosów salonu fryzjerskiego ORGANICS HAIR - strefa młodej skóry i pięknego ciała DUO LASER - strefa pięknych rzęs LASHES by Agata Paczkowska - strefa japońskiej terapii manualnej YUMEIHO Artema Tereszczenko 17:00 – OTWARCIE WYSTAWY Towarzystwa Miłośników Legnicy: KOBIETA JEST ISTNIENIEM… *za okazaniem paragonu na dowolną kwotę za zakupy dokonane na terenie Galerii Piastów
26.01.2018
W sobotę 3 lutego o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkich do Galerii Piastów na pierwszy w historii Dzień Uśmiechu! Wydarzenie muzyczno edukacyjne dla całej rodziny przygotowane we współpracy z Młodzieżowym Centrum Kultury oraz Centrum Uśmiechu! Na odwiedzających Galerię Piastów w tym dniu czekają występy artystyczne m.in. podopiecznych Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy, konkursy z nagrodami, oraz duża porcja zdrowej zabawy z Centrum Uśmiechu. Wydarzenie przygotowane jest z myślą o całych rodzinach – od juniora do seniora!   Centrum Uśmiechu – twórcy takich hitów jak Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie. Na swoim koncie mają blisko 800 zagranych koncertów w kraju i za granicą, wydanych 6 płyt, 8 teledysków oraz występy na największych trasach koncertowych w naszym kraju – Lato z Radiem, Złote Przeboje na Wakacjach czy Mamy Maj z Radiem Zet, a także scenach, m.in.: Sala Kongresowa, Klub Muzyczny Stodoła, Hala na Torwarze  czy Gdynia Arena. Współpracują z Agencją Rynku Rolnego a także Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ich teledyski osiągają milionowe odsłony. Dewizą zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć jak dla dorosłych, tylko lepiej, dlatego ich znakiem rozpoznawczym jest muzyka o bogatym brzmieniu, gdzie usłyszeć można elementy folku, popu, rocka czy muzyki klasycznej. Wesoły sposób prowadzenia koncertów, wpływa na podejście najmłodszego pokolenia zarówno na sposób słuchania muzyki, a także na prawidłowe podejście do zdrowego stylu życia, tj. jedzenia warzyw i owoców oraz aktywności fizycznej.    
17.01.2018
Już 14 lutego o godzinie 17:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowe wydarzenie! To właśnie tego dnia zostanie ogłoszony zwycięzca w konkursie w którym do wygrania jest Opel Crossland X, a także zostaną przekazane kluczyki do samochodu! Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Piękni i Młodzi!   Wyjątkowa okazja! Wyjątkowo w środę! To właśnie 14 lutego podczas specjalnej ceremonii Galeria Piastów zaprezentuje publicznie swoje nowe hasło reklamowe wyłonione z nadesłanych w ostatnich miesiącach, prawidłowo wypełnionych zgłoszeń. Celem konkursu było stworzenie nowego claimu Galerii Piastów,czyli nowego hasła, które pojawi się we wszystkich logotypach w miejsce znanego wszystkim „MIEJSCA DLA CIEBIE”.   Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Piękni i Młodzi. Zespół powstał w 2012 roku w Łomży. W skład zespołu wchodzą Madzia, Dawid, Daniel. Finaliści programu Must Be The Music (2014), zwycięzcy konkursu Hit Lata na Festiwalu w Kobylnicy (2014), w 2016 roku z piosenką "Na serca dnie" kandydowali do Polskich preselekcji konkursu Eurowizji. Największe przeboje - Niewiara, Ona jest taka cudowna, Kocham się w tobie, Jedno słowo, Wyśmienicie (razem z zespołem Playboys), Chciałabym spać z tobą, Zastanawiam się, Na serca dnie. Grają mnóstwo koncertów w kraju oraz wielokrotnie za granicami - w Niemczech, Belgii, USA, w Anglii, Irlandii.  
04.01.2018
Już w sobotę 13 stycznia od godziny 12:00 do 18:00 zapraszamy wszystkich spragnionych mocnych wrażeń do Galerii Piastów gdzie każdy z zainteresowanych będzie mógł podjąć wyzwanie i sprawdzić swoją odwagę dzięki wirtualnej rzeczywistości! Na specjalnie przygotowanych stanowiskach w dużym patio Galerii Piastów na wszystkich klientów będzie czekać specjalnie wyszkolona kadra, która umożliwi najodważniejszym sprawdzenie się m.in. we wspinaczce wysokogórskiej, strzelaniu do kosmicznych dronów, a także przejście po desce zawieszonej na wysokości 160 metrów! To oczywiście tylko część atrakcji. Sprawdźcie się! Czekamy na was w Galerii Piastów! - przejdź po desce zawieszonej na wysokości 160 metrów! - wspinaj się na górskie szczyty! - sprawdź się jako kosmiczny pirat i strzelaj do dronów! - sprawdź swoją odwagę na rollercoasterze! I wiele więcej!    Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress