Aktualności

17.09.2014
Galeria Piastów to 100 sklepów najlepszych marek. To moda i styl w najlepszym wydaniu. Na powierzchni 35 tys. mkw, na trzech poziomach znajdziemy znane sieciowe salony z ubraniami, butami i markową biżuterią, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie. Codzienne zakupy zrobimy w delikatesach Piotr i Paweł. Wolny czas spędzimy w Największym Parku Rozrywki Play City, Centrum Fitness lub Kręgielni. Najnowszy film obejrzymy w Kinie Helios. Poszukiwany: Pracownik Działu Technicznego Miejsce pracy: Legnica Galeria Piastów Osoba zatrudniona na tym stanowisku, pod ogólnym kierunkiem i nadzorem Kierownika Działu Technicznego, będzie odpowiedzialna za : - Stan i bezpieczeństwo techniczne budynku wraz z wyposażeniem, - Prawidłowe i bezawaryjne działanie wszystkich systemów i urządzeń zainstalowanych w obiekcie, - Pomoc przy obsłudze imprez i wydarzeń organizowanych w galerii, Wymagania: - Ukończona szkoła kierunkowa techniczna, - Znajomość instalacji elektrycznych, sanitarnych, grzewczych, klimatyzacji oraz wentylacji, - Uprawnienia SEP do 1KV , - Mile widziane uprawnienia do pracy na podnośnikach, W zamian oferujemy: - Umowę o pracę, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: info@galeriapiastow.pl w temacie wpisując GALERIA PIASTÓW/PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 07.03.2011 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.”
15.09.2014
Lubisz patrzeć w rozgwieżdżone niebo? Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmosie? Przyjdź w sobotę lub w niedzielę i odkryj sekrety wszechświata w legnickim centrum handlowym. Już 20-21 września, wchodząc do Galerii Piastów znajdziemy się w prawdziwym Planetarium. O każdej pełnej godzinie zaplanowane są seanse filmów o kosmosie: „Niebo na wyciągnięcie ręki”, “Gwiezdne opowieści”, “Popatrzmy w niebo”. Każdy też będzie mógł zostać poszukiwaczem meteorytów, odnajdując je na interaktywnym torze specjalnym detektorem - wykrywaczem meteorytów. Jak wygląda Układ Słoneczny, jakie są zależności między słońcem a księżycem – o tym wszystkim opowiadać będą specjalnie przeszkoleni animatorzy. Wyjaśnią też, na czym polega ruch sztucznych satelitów okołoziemskich i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zagadek wszechświata, objaśniając zasady jego działania przy pomocy efektownych ruchomych modeli. Kosmiczne atrakcje dostępne będą dla klientów centrum handlowego przez cały dzień  i będzie można włączyć się do zabawy w dowolnym momencie. Na gości Galerii Piastów czeka również niepowtarzalna okazja posłuchania autentycznych dźwięków z kosmosu, nagranych w trakcie badań podczas programu SETI. Zakładając słuchawki, będzie można posłuchać zarówno ogólnych dźwięków wydawanych przez kosmos, jak też brzmień poszczególnych planet. Serdecznie zapraszamy do Galerii Piastów!  
04.09.2014
Wielki Test Języka Angielskiego- Udowodnijmy, że Legnica zna angielski! Jednego dnia, 14 września 2014 roku, cała Polska napisze Wielki Test Języka Angielskiego i w ten sposób po raz trzeci udowodni, że zna język angielski. Po raz drugi już wydarzenie to odbywać się będzie również w naszym mieście. W tym roku w wydarzeniu bierze udział ponad 70 miast! W Legnicy imprezę zorganizuje jedna z legnickich szkół językowych Centrum Edukacji Fischer, a wszystko dziać się będzie w samym sercu miasta- w Galerii Piastów. Wydarzenie w Legnicy objęte zostało Honorowym Patronatem Prezydenta Tadeusza Krzakowskiego. W wydarzeniu mogą brać udział dzieci uczące się w szkole podstawowej, młodzież i dorośli. Wielki Test Języka Angielskiego, organizowany w niedzielę promuje alternatywną formę spędzenia wolnego czasu całą rodziną. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny i jest to świetna okazja by sprawdzić swoje umiejętności językowe. W Legnicy Wielki Test Języka Angielskiego odbędzie się, o godz. 11:00 w Galerii Piastów. Koniecznie przyjdź przynajmniej 30 min wcześniej w celu potwierdzenia! Każdy uczestnik musi zarejestrować swoje uczestnictwo poprzez stronę http://legnica.znaangielski.pl/. Rejestracja już ruszyła! Nie ważne, jak dobrze znasz angielski- koniecznie weź udział w konkursie!
24.07.2014
O historii w galerii handlowej? A czemu nie. Szczególnie wtedy, kiedy jest interesująca i wielobarwna – tak jak w przypadku przedwojennej Legnicy. I szczególnie wówczas, kiedy owa Galeria ma „Piastów” w nazwie. To zobowiązuje. Zapraszamy już w najbliższy piątek 25.07.2014  na godzinę 17.30 do małego partio Galerii Piastów.  Na spotkaniu porozmawiamy sobie o tym, jak dawni legniczanie spędzali wakacje. Opowiemy o wydarzeniach, jakie latem organizowano w mieście; różnego rodzaju festynach czy obchodach. Wspomnimy też o lokalach gastronomicznych i miejskich kąpieliskach. Słowem - lato w mieście przed stu laty. Rozmawiać o naszym mieście znanym przed wojną jako Liegnitz, będą twórcy Portalu Liegnitz.pl: Zbigniew Brzeziński, Marcin Makuch i Bartłomiej Rodak. Będziecie w pobliżu, a może na zakupach? Zróbcie chwilę przerwy, posłuchajcie o historii swojej małej ojczyzny. Obejrzyjcie jej namacalne świadectwa. Pytajcie, gospodarze chętnie odpowiedzą. Zapraszamy na lekcję historii z Liegnitz.pl w Galerii Piastów. W każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 17.30.  
22.06.2014
Sezon niezwykłych wrażeń w Galerii Piastów jest już blisko, bowiem od zaczynamy letnie wyprzedaże. Poczuj wakacyjną atmosferę i odetchnij od zwyczajnych cen w ożywczym klimacie rabatów i zniżek. Zanurz się w morzu niesamowitych okazji. Takie hity już od 25.06.2014 do 24.07.2014. Szukajcie okazji...Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress