Aktualności

27.01.2016
Już 14 lutego zapraszamy wszystkich zakochanych - i nie tylko - do Galerii Piastów na wyjątkowe walentynkowe wydarzenie którego finałem będzie akustyczny koncert w wykonaniu Łukasza Zagrobelnego! Dodatkowo dla par przewidziano specjalne konkursy z nagrodami w tym nagrodę główną: zagraniczną wycieczkę o wartości do 3000 złotych!   Walentynkowy event rozpocznie się w Galerii Piastów o godzinie 13:00 a zainteresowani będą mogli wziąć udział w pokazach cukierniczych, spróbować deserów, zrobić sobie zdjęcie w zabytkowym samochodzie i wygrać zagraniczną wycieczkę. To wszystko pod opieką wyjątkowych animatorów i żywych posągów.   Dodatkowo na dwóch małych scenach pojawią się artyści z Music Factory/Fischer School a bezpośredni support przed gwiazdą dnia zapewni wokalistka Weronika Kwaśny.   Zakochaj się w Galerii Piastów!   Walentynki start godzina 13:00   Regulamin Konkursu Walentynkowego  
21.01.2016
Garnitury od 299zł, koszule od 99zł, dodatki od 39 złPromocja trwa (od dziś) do 31 stycznia 2016 lub wyczerpania zapasów.
11.01.2016
Bezpłatne badania i konsultacje z lekarzami, a także kabaretowy występ Tadeusza Drozdy – takie atrakcje czekają na wszystkich seniorów, którzy przyjdą 24 stycznia do Galerii PiastówNiedziela Trzeciego Wieku, bo pod takim hasłem w tym roku Galeria obchodzi dzień wszystkich seniorów, będzie pełna atrakcji dla wszystkich babci i dziadków. - Przede wszystkim chcemy dać im możliwość skorzystania z konsultacji medycznych, bo na co dzień nie mają do nich łatwego dostępu – mówi Przemysław Corso, specjalista ds. marketingu Galerii Piastów.Specjalnie w tym celu tego dnia przed wejściem do galerii stanie kardiobus, czyli mobilny gabinet na kółkach, wykonujący wachlarz kompleksowych badań.Na miejscu można w nim przeprowadzić pomiary stężenia glukozy czy cholesterolu we krwi, wykonać badana EKG i płuc. Chętni będą mogli zmierzyć sobie również ciśnienie, zbadać wzrok lub poziom tkanki tłuszczowej. Na seniorów przez cały dzień będą czekać lekarze specjaliści, a także dietetycy i rehabilitanci. W wypełnianiu dokumentów niezbędnych do badań pomogą hostessy, a wyniki badań każdy pacjent będzie mógł zabrać ze sobą.Z badań i konsultacji będzie można skorzystać od godz.12.00 do 17.00. A tuż potem organizatorzy zapraszają na spotkanie z popularnym kabareciarzem Tadeuszem Drozdą.Zapraszamy do świętowania Dnia Babci i Dziadka z Galerią Piastów!
09.12.2015
Już 19 i 20 grudnia Galeria Piastów w Legnicy zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego słuchania i śpiewania najbardziej znanych utworów adwentowych i świątecznych. Gościem specjalnym będzie wokalistka  zespołu Hello My Sunshine, półfinaliści „Must Be The Music” Tym wydarzeniem legnicka galeria chce nie tylko pielęgnować piękną polską tradycję, ale także zaprezentować młodych mieszkańców ziemi legnickiej, którzy uczestniczą w różnego rodzaju warsztatach organizowanych w Młodzieżowym Centrum Kultury. Wydarzenie na terenie Galerii Piastów potrwa dwa dnia. 19 i 20 grudnia koncerty rozpoczną się o każdej pełnej godzinie między 13:00 a 18:00 w patio. W sobotę usłyszymy zespół gospel Wings w towarzystwie solistów z Młodzieżowego Domu Kultury w Legnicy. Goście specjalnym będzie chorzowski chór gospel „Z miłości” – który słynie z łączenia chóralistyki, nietypowych aranżacji i niezwykłego przekazu artystycznego. Z kolei w niedzielę zaprezentuje się m.in. Bogna Jurewicz, wokalistka Hello My Sunshine w towarzystwie doborowych muzyków. Hello My Sunshine to zespół, który szersza publiczność poznała dzięki programowi „Must Be The Music” w Telewizji Polsat i znany jest z olbrzymiej dawki pozytywnej energii przekazywanej w muzyce. Nie zabraknie występów uczniów ze szkoły muzycznej Yamaha oraz Studia Artystycznego Fame. Kogo wysłuchamy w Galerii Piastów? Sobota 13.00 -13:30 - Chór Gospel “Z miłości” 14.00 - 14.30 - Zespół Gospel Wings oraz soliści 15.00 - 15:30 - Chór Gospel “Z miłości” 16.00 - 16.30 - Wokaliści z Młodzieżowego Centrum Kultury 17.00 - 17:30 -  Chór Gospel “Z miłości” Niedziela 13.00 - 13.30 - Bogna Jurewicz z zespołu Hello My Sunshine 14.00 - 14.30 - Yamaha Szkoła Muzyczna Legnica 15.00 - 15.30 - Bogna Jurewicz z zespołu Hello My Sunshine 16.00 - 16.45 - Studio Artystyczne FAME 17.00 - 17.30 - Bogna Jurewicz z zespołu Hello My Sunshine
25.11.2015
Od 4 do 6 grudnia zapraszamy wszystkich serdecznie do dużego patio Galerii Piastów na wyjątkowy mikołajkowy weekend. Warsztaty filmu animowanego, zabawy z dziećmi, roztańczone elfy oraz wizyta Świętego Mikołaja to tylko część przygotowanych atrakcji!   Działania każdego dnia rozpoczynają się o godzinie 13:00. Piątek to rozpoczęcie warsztatów filmowych przygotowanych we współpracy z Legnickim Centrum Kultury. Dzieci samodzielnie lub pod okiem instruktorów przygotują filmy animowane dla Świętego Mikołaja. W sobotę dodatkowo w Galerii pojawią się świąteczne Elfy które wraz z chętnymi przygotują Galerię Piastów do właściwych obchodów Mikołajkowych. W niedzielę 6 grudnia zjawi się w Galerii Mikołaj – we własnej osobie - wraz ze Śnieżynką i grupą roztańczonych elfów! Nie możecie tego przegapić!Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress