Aktualności

19.02.2014
Podczas dni wolnych od nauki w Galerii Piastów czeka masa atrakcji i niespodzianek. Codzienne warsztaty plastyczne, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, a w drugim tygodniu odpoczynku Zawody Rodzinne w rozrywkowych strefach Play City. W niedzielę 2 marca radosne ferie zwieńczy występ Abba Show oraz Wielki Bal Karnawałowy dla dzieci.   Już w środę 19 lutego startują darmowe warsztaty plastyczne, podczas których każdy, niezależnie od wieku, będzie mógł dać upust swoim artystycznym talentom. W czasie zajęć najmłodsi uczestnicy przygotują m.in. swoje maski karnawałowe. Autorskie warsztaty plastyczne odbywają się codziennie od 19 lutego do 1 marca, w godz. 15.00-18.00. Poprowadzi je Marta Grzesik, artystka związana z legnicką Galerią Sztuki.   Nie siedź w domu - bądź aktywny   Odpoczywający od szkoły mogą skorzystać także ze specjalnych zniżek, przygotowanych przez centrum rozrywki Play City. Dzięki rabatowi w wysokości 15% od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00 będzie można zaszaleć w gronie przyjaciół na wszystkich strefach. W drugim tygodniu ferii dla zespołów, w których składzie będzie przynajmniej jeden dorosły i jedno dziecko, przygotowano Zawody Rodzinne. Podczas zmagań sportowych na uczestników czeka m.in. rywalizacja niczym z amerykańskiej armii podczas turnieju laser tag. Będzie można spróbować także swoich sił w rozgrywce w mini-golfa, sprawdzić swoją sprawność w małpim gaju, a także na specjalnej ściance wspinaczkowej. Wyzwania w rodzinnym gronie potrwają od 24 do 28 lutego, a udział jest bezpłatny. Start zawsze o godz. 16.00. Zgłoszenia zespołów przyjmowane są do 23 lutego pod adresem e-mail: rezerwacja@parkplaycity.pl   Abba na koniec karnawału   Finał ferii upłynie w Legnicy pod znakiem piosenek kultowego szwedzkiego zespołu Abba. W niedzielę 2 marca o godz. 17.00 w dużym patio Galerii Piastów wystąpi jeden z najlepszych zespołów coverowych na świecie. Wspólnie z gośćmi galerii artyści wyśpiewają m.in. „Dancing Queen” czy „Mamma Mia”. W tym czasie pociechy czeka super zabawa na Wielkim Balu Karnawałowym. Dzieciom zostanie zapewniona nie tylko pełna opieka animatorów, ale także smaczny poczęstunek. Wstęp na bal wynosi 19 złotych. Dla miłośników Abby przygotowano także konkurs na sobowtóra zespołu. Dobra zabawa gwarantowana!
05.02.2014
Przebojowe Walentynki w Galerii Piastów !!! Konkursy, prezenty, koncert zespołu Red Lips i wiele niespodzianek dla wszystkich zakochanych będzie dostępnych z okazji Walentynek w Galerii Piastów. Świętowanie zacznie się już w piątek, a zakończy w niedzielę. Walentynki to dobry powód, by zajrzeć do galerii. Nie będzie nudno! W piątek ze sceny artyści zaśpiewają Love Songs - covery piosenek o miłości. Goście galerii zostaną też zaproszeni do zabawy „Randka w ciemno” – do wygrania będzie bon do Apartu o wartości 500 zł (dla kobiety) i tyle samo na zegarek (dla mężczyzny).   Wspólną przyszłość pomoże przewidzieć zaproszona przez Galerię Piastów wróżka, a zakochani będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w cabriolecie z lat 30. XX wieku. Nie będzie trzeba na nie długo czekać, bo zdjęcia będą drukowane na miejscu.   Piątek to początek kolejnych weekendowych atrakcji. W sobotę profesjonalny uwodziciel będzie opowiadał, jak skutecznie podrywać – zdradzi zarówno sekrety dla kobiet, jak i mężczyzn. Będzie można też obejrzeć pokazy taneczne, a także wziąć udział w zabawie „Jak się znamy?”, testującej, ile wiemy o swoim partnerze. Do wygrania jest romantyczna kolacja w restauracji Efez lub uwodzicielski deser w Choice. O godzinie 18.30 Gościom imprezy zagra BackStage Acoustic – śpiewający i grający duet znany z telewizyjnego muzycznego show “Must be the music”.   W niedzielę w galerii zabrzmią czytane fragmenty znanych dzieł literackich o miłości, takich jak np.”Romeo i Julia”.   Największą atrakcją weekendu bez wątpienia będzie natomiast występ zespołu Red Lips, znanego m.in. z hitu „To, co nam było” oraz „Czarne i białe” który zagra w niedzielę o godzinie 18.00. Nie lada gratka czeka na fanów zespołu, ponieważ do wygrania będzie wspólna kolacja z muzykami. Konkurs rozegra się na scenie i będzie polegał na jak najdokładniejszym i najciekawszym narysowaniu postaci zespołu Red Lips na tekturowych posturach, dostarczonych przez organizatora. O tym, kto wygra, zdecydują  sami muzycy z Red Lips i tym samym wybiorą zwycięzcę, który po koncercie zje w ich towarzystwie kolację.   Muzycy z Red Lips znajdą też czas, by rozdać autografy i porozmawiać z publicznością. Zwieńczeniem walentynkowych atrakcji będzie finał głównego konkursu, organizowanego przez Galerię Piastów. Trzy osoby wygrają pobyt ze swoją drugą połówką w jednym z hoteli grupy Interferie. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? To proste. Wystarczy pomiędzy 05.02.2014 a 15.02.2014 zrobić zakupy na terenie Galerii Piastów za minimum 50 zł, następnie odebrać kupon, wypełnić go i wrzucić do urny znajdującej się na patio Galerii Piastów. Organizatorzy wybiorą trzy osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie: „Jak spędzić romantyczny weekend w jednym z hoteli Interferie?”.          
05.02.2014
SZANOWNI PAŃSTWO, z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami w konkursie z Grupą Hoteli INTERFERIE zostały następujące osoby: MAŁGORZATA WOJDYŁO ANNA KWIECIEŃ NORBERT ŻURAWSKI Każda z wymienionych osób wygrała bon podarunkowy o wartości 550 złotych do wykorzystania w sieci INTERFERIE. GRATULUJEMY! Nie masz jeszcze planów na dzień zakochanych? Już teraz, razem z Galerią Piastów  możesz zacząć walentynkową zabawę i wygrać luksusowy weekend dla dwojga w jednym z hoteli należących do sieci Interferie! Dodatkowo na wszystkich klientów, którzy odwiedzą Galerię Piastów w dniach 14 – 16 lutego, czeka weekend pełen romantycznych niespodzianek! Aby wygrać romantyczny pobyt dla dwóch osób w jednym z hoteli Interferie, wystarczy w dniach 5-15 lutego br., zrobić zakupy w Galerii Piastów za minimum 50 zł. Następnie należy odebrać specjalny kupon, opisać w nim - jak spędzisz romantyczny weekend w jednym z hoteli Interferie - i wrzucić do urny konkursowej znajdującej się na Patio Galerii Piastów. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 16.02.2014r. tuż po koncercie walentynkowej gwiazdy jaką będzie zespół muzyczny RED LIPS twórców hitu „To co nam było”, który zawładnął polskimi listami przebojów. Zachęcamy również do zapoznania się z REGULAMINEM KONKURSU.  
03.02.2014
  Koncert w ramach akcji „Mam Haka na Raka” w Galerii Piastów   W najbliższy wtorek, 4 lutego br. w godz. 16:00-18:00, w Galerii Piastów, odbędzie się niezwykły koncert charytatywny, organizowany w ramach VII edycji ogólnopolskiej akcji profilaktycznej „Mam Haka na Raka”. Pomysłodawcą koncertu są uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno – Mechanicznego, którzy przy wsparciu dyrekcji szkoły oraz nauczycieli, kolejny raz włączyli się w ogólnopolska akcję promującą postawy prozdrowotne i badania profilaktyczne. Galeria Piastów, która już po raz drugi wspiera inicjatywę uczniów, jest jednym z partnerów wydarzenia. Podczas występu w Galerii Piastów zagrają: Zespół "RESPEKT" i "Black Time System”, a także Michał Brzeziński, Karina Magiera i Łukasz Parlicki, Nikola Warda oraz Paulina Wojtaszewska z zespołem. W trakcie koncertu na terenie centrum, zostanie również przeprowadzona zbiórka podpisów pod deklaracją „Zachęcę jedną osobę do wykonania badania profilaktycznego”. – Jesteśmy dumni, że możemy brać udział w tak szczytnej akcji. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Legnicy do regularnych badań oraz poszerzenie ich wiedzy o zagrożeniach, jakie niosą ze sobą choroby nowotworowe. Nie wahaliśmy się, gdy z propozycją organizacji koncertu charytatywnego w Galerii Piastów zgłosili się do nas uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno – Mechanicznych w Legnicy. Bardzo chętnie wspieramy inicjatywy, które maja na celu promocję zdrowia  – mówi Paweł Białek, dyrektor Galerii Piastów. „Mam Haka na Raka” to ogólnopolski program dla Młodzieży, którego ideą jest zaangażowanie młodych ludzi do kształtowania postaw dorosłych Polaków, szerzenie informacji na temat chorób nowotworowych oraz promowanie regularnych badań profilaktycznych. Tegoroczna edycja kampanii poświęcona jest nowotworowi układu chłonnego – „chłoniakowi”.      
31.01.2014
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż od dnia 01.02.2014r w Galerii Piastów otwiera się Oddział Biura Podróży ITAKA.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress