Aktualności

10.03.2014
Już w ten weekend w dniach od 15-16 marca w Galerii Piastów, prawdziwe święto niskich cen. Rabaty nawet do -70%! Wszystkie sklepy, które biorą udział w akcji przygotowują dla naszych klientów specjalne, niezwykle atrakcyjne oferty cenowe oraz promocje. Piecze nad całym wydarzeniem obejmie profesjonalny animator sprzedaży, Andrzej Dylczyk – pionier w tej dziedzinie i właściciel firmy reklamowej Rean, która skutecznie wdraża najnowsze rozwiązania i pomysły zmieniając polski rynek od ponad 20 lat. To oczywiście nie wszystkie atrakcje. Każda wyjątkowa okazja wymaga niezwykłego zakończenia. Podczas weekendu rabatów, Galeria Piastów nagradza klientów za udział w smartshoppingu - mądrych i udanych zakupach! Za wydane 100 złotych dostaniesz voucher o wartości 20 złotych do wykorzystania w największym parku rozrywki w regionie - Play City! Bądźcie razem z nami i celebrujcie największe święto zakupów!   Regulamin  
07.03.2014
Szanowni Państwo mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wielkie otwarcie nowego salonu jubilerskiego Briju w CH Galeria Piastów w Legnicy, zapraszamy już 14 marca w piątek do Galerii Piastów!
05.03.2014
Niespodzianki dla ciała i ducha dla wszystkich dam, dużych i małych, przygotowała Galeria Piastów. W weekend 8-9 marca każda kobieta poczuje się tu wyjątkowo! W sobotę galeria obsypie panie kwiatami. Dostaną je kobiety, które tego dnia odwiedzą Galerię Piastów. Warto wybrać się na zakupy, ponieważ dla klientek przygotowano super promocje i rabaty. Niedziela będzie świętem urody. Panie, które odwiedzą centrum handlowe, od godziny 14.30 będą mogły wziąć udział w pokazach fryzjerskich i lekcjach makijażu, prowadzonych przez wybitnych fryzjerów i profesjonalne wizażystki Douglasa, a także skusić się na odważniejszą metamorfozę pod czujnym okiem stylistki – Magdy Majki Lewickiej, która ubierała m.in. takie  gwiazdy jak Justyna Steczkowska czy Honorata Skarbek (Honey). Z okazji Dnia Kobiet przygotowano także sesje zdjęciowe dla pań, a także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.   Natomiast zwieńczeniem Święta Kobiet będzie koncert akustyczny Szymona Wydry. Pierwszy weekend z serii MARZEC Z KOBIECYCH MARZEŃ zapowiada się bardzo kusząco. Zapraszamy do Galerii Piastów.  
05.03.2014
Filmowe wrażenia i słodka niespodzianka dla każdej z Pań - Dzień Kobiet w kinach Helios! Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała specjalną ofertę dla Pań, które tego dnia odwiedzą kina: promocyjne ceny biletów oraz słodką niespodziankę!   Kina Helios lubią dbać o swoich Widzów i zawsze szukają miłych okazji do ich rozpieszczania. Panie, które przyjdą 8 marca do kin ogólnopolskiej sieci Helios, będą traktowane naprawdę wyjątkowo!   Przede wszystkim Helios przygotował tanie, okazjonalne bilety dla każdej z Pań… Właśnie w Dzień Kobiet zostaną wprowadzone bilety w promocyjnych cenach: tylko 14 zł za film w 2D oraz 16 zł za film w 3D (plus opłata okularowa 3 zł). Filmowe wrażenia, słodka niespodzianka, wszystko to… dla Pań ;) Nie przegap, spędź ten dzień w Heliosie!   Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie (oraz oczywiście Panów, dla miłego towarzystwa) do kin Helios 8 marca! Oprócz promocji cenowych i upominków gwarantujemy jedyną w swoim rodzaju atmosferę oraz dobrany do tego dnia repertuar!  Więcej informacji oraz możliwość zakupu i rezerwacji biletów dostępne są pod adresem sieci kin Helios: http://www.helios.pl/.  
26.02.2014
Potrafisz się uśmiechać, zarażać innych swoim poczuciem humoru oraz dobrym samopoczuciem? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, a także współpracować z kreatywnymi osobami? Szukasz dorywczej i jednocześnie atrakcyjnego zajęcia po szkole? Zgłoś się do projektu RADOŚNI POMOCNICY i wspólnie z Galerią Piastów realizuj swoje szalone pomysły!   Galeria Piastów poszukuje osób do projektu RADOŚNI POMOCNICY. Jego celem jest stworzenie grupy animatorów, która będzie wspierać i realizować wydarzenia specjalne, oraz akcje promocyjne organizowane przez Galerię Piastów. Rekrutacja rozpocznie się 25 lutego i potrwa do końca marca. Nasza propozycja skierowana jest do młodych osób, które chcą się rozwijać i szukają nowego doświadczenia zawodowego. Podczas rekrutacji będziemy zwracali uwagę przede wszystkim na kreatywność, pozytywne nastawienie, a także aktywność oraz chęć do działania – mówi Paweł Białek, Dyrektor Galerii Piastów. – Udział w projekcie Radośni Pomocnicy to szansa na zdobycie praktyki w organizacji eventów oraz akcji promocyjnych i realizację ciekawych projektów w zgranym, kreatywnym zespole przy wsparciu specjalistów z naszego centrum – dodaje. Aplikacje – CV i list motywacyjny – należy przesyłać do dnia 31 marca na adres: marketing@galeriapiastów.pl w temacie wpisując: RADOŚNI POMOCNICY. Osoby, które zakwalifikują się do projektu, będą współpracować z Galerią Piastów przy organizacji poszczególnych wydarzeń organizowanych przez centrum.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress