Aktualności

16.03.2015
Drodzy Czekoladomaniacy, Choice poszukuje inspiracji na nowy smak pralinki! Puśćcie wodze fantazji, twórzcie niepowtarzalne kompozycje i podrzucajcie swoje propozycje pod postem konkursowym dostępnym pod adresem http://on.fb.me/1Gd6ZsP. Najlepszy przepis ma szansę zagościć na stałe w menu! Pełny regulamin akcji znajdziecie na www.choice.pl/pl/promocje.html
16.03.2015
Zasady są bardzo proste. W kilku słowach napisz jakie wydarzenie organizowane w Galerii Piastów podobało ci się najbardziej, a najbardziej inspirującą odpowiedź nagrodzimy voucherem o wartości 1200 złotych do zrealizowania na kompleksowe badania w Przychodni Miedziowego Centrum Zdrowa na ulicy Okrzei 14/A!   Czekamy na Twoją opinią! Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres: info@galeriapiastow.pl z dopiskiem KONKURS ZADBAJ O ZDROWIE do dnia 17 kwietnia 2015 roku.
12.03.2015
Sprandi to nowa marka obuwia sportowego dostępna w salonach CCC. Sprandi to obuwie przeznaczone dla każdego, zarówno dla ludzi którzy aktywnie spędzają swój wolny czas, jaki i dla tych, którzy każdego dnia chcą się czuć wygodnie. Jest to obuwie sportowe o charakterze specjalistyczno-sportowym: do biegania, tenisa, na siłownię, fitness, jak i casualnym: do pracy, do szkoły, słowem –na co dzień. Sprandi to obuwie sportowe, lecz ciągle wpisujące się w trendy modowe. Nowa linia obejmuje obuwie damskie, męskie oraz dziecięce. Zapraszamy do salonów po najnowsze modele kultowej marki Sprandi.
11.03.2015
Od Wielkanocy do Zielonych Świąt w Galerii Piastów Już w sobotę 21 marca od godziny 15:00 zapraszamy wszystkich do wspólnej świątecznej zabawy w Galerii Piastów! Zwykle Wielkanoc kojarzy się nam ze święconką, pisankami i śmigusem-dyngusem, może jeszcze wielkanocnymi babami. Jednak o innych tradycjach ludowych związanych z tym świętem, wiemy już niewiele. Większość z nas miałaby problemy z udzieleniem odpowiedzi na pytania: czym były zapusty, skąd w polskiej tradycji wielkanocnej wziął się zajączek, czym różnią się kraszanki od pisanek albo co to są rumśice? Wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę o obrzędowości związanej ze Świętami Wielkiej Nocy, ale także całego cyklu wiosennego, Legnickie Centrum Kultury i Galeria Piastów zapraszają na festyn ludyczny pn. „Od Wielkanocy do Zielonych Świąt”. Impreza odbędzie się 21 marca od godz. 15:00. W części artystycznej zaprezentują się między innymi: Zespół Górali Czadeckich „Dawidenka” z Koźlic”, Zespół Folklorystyczny „Roztoka” z Rudnej, Zespół Folklorystyczny „Niezapominajki” z Osłej, Łemkowski Zespół Pieśni i Tańca „Kyczera” z Legnicy oraz zespól Pieśni Tańca „Legnica. Na tych, którzy chcą zgłębić sztukę pisania tradycyjnych pisanek: polskich, łemkowskich, huculskich czekają twórcy ludowi: Anna Płaskoń, Franciszek Zjawin i Maria Kieleczawa. Elżbieta Chucholska poprowadzi warsztaty wykonywania tradycyjnych palm wielkanocnych a Jurgen Gretschel zaprezentuje potrawy wielkanocne typowe dla kuchni niemieckiej. Całość poprowadzi etnograf, Pani Małgorzata Michalska z Katedry Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Wrocławskiego. W ramach festynu odbędą się także warsztaty malowania pisanek dla najmłodszych i konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Zapraszamy!
11.03.2015
Już w najbliższych dniach tj. 13-15 marca 2015r. w godz. 12.00-18.00 zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Urząd Skarbowy w Legnicy. Szybki PIT to inicjatywa dzięki której dowiecie się wszystkiego o podatkach i zasadach rozliczania się ze skarbówką! Bądźcie razem z nami! Każdy, kto jeszcze nie rozliczył się z podatków, będzie miał wyjątkową okazję zrobić to pod okiem fachowców oczywiście bezpłatnie. Na znajdujących się w dużym patio Galerii Piastów stanowiskach będą czekać pracownicy Urzędu Skarbowego, a zarazem prawdziwy eksperci od rozliczania PIT-ów. Każdy zainteresowany, który będzie chciał skorzystać z pomocy proszony jest o przyniesienie kompletu dokumentów (m.in. dowód osobisty i wszystkie PIT-y za zeszły rok). Rozliczanie PIT-ów nigdy wcześniej nie było tak proste.  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress