Aktualności

27.08.2018
Już w nadchodzący weekend 1 i 2 września od godziny 14:00 do 18:00 zapraszamy do Galerii Piastów na spotkanie z prawdziwym "Oceanem wiedzy". Targi edukacyjne pod tym właśnie hasłem to inicjatywa 5 przedsiębiorczych kobiet, które tym samym umożliwiają całym rodzinom zapoznanie się z ofertą zajęć poza szkolnych! Razem do nowego roku szkolnego szykują się: Pływające Dzieciaki, Unikids, Wytwórnia Radości, Diamond-Studio Tańca oraz Fischer Dream-Music Factory.Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego będziecie mieli okazję wziąć udział w  Targach Edukacyjnych, którym towarzyszyć będzie szereg atrakcji dla dzieci z okazji zakończenia wakacji-cały event odbędzie się oczywiśćie w Galerii Piastów! Będzie to idealna okazja do poznania różnych zajęć dodatkowych dla dzieci w jednym miejscu i w jednym czasie - oraz niepowtarzalna okazja do zdobycia atrakcyjnych rabatów! Zapraszamy W dniach 1-2 września w godzinach od godziny 14:00 do 18:00.  
11.08.2018
Poszukiwany: Doradca Klienta Miejsce pracy: Salon EMPIK Galeria Piastów Legnica Szczegóły: - Praca zmianowa (8h) - Możliwość rozwoju zawodowego, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV w salonie EMPIK. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 07.03.2011 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.”
07.08.2018
Od 6 sierpnia, aż do 30 września Galeria Piastów w Legnicy ma zamiar zwracać pieniądze za zakupy wybranym spośród zgłoszeń klientom! Jakie są zasady tej zabawy?   To bardzo proste! Wystarczy dokonać zakupów w dowolnym sklepie znajdującym się w ofercie Galerii Piastów, zachować paragon, zrobić zdjęcie razem z zakupami i opublikować je na stronie Galerii Piastów na Facebooku wraz z podpisem #galeriapiastow i #spełniamarzenia, oraz zabawnym komentarzem. Raz w tygodniu, w każdy poniedziałek wytypowane zostanie jedno - zdaniem komisji najzabawniejsze, albo najciekawsze – zdjęcie, którego autor dostanie zwrot za zakupy dokonane na jednym paragonie. Zwrot dokonany będzie w formie bonów gotówkowych do wybranych sklepów. W tej zabawie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Planujecie zakup telewizora? A może walizki na podróż? Butów? Zestawu ubrań na lato w ulubionym sklepie? Zabawek?   To wy decydujecie!   -->> Regulamin akcji <<-- 14.09.2018r. - UWAGA! Dokonaliśmy zmian w regulaminie, które określają maksymalną wartość przyznanej nagrody.   UWAGA! W akcji nie może brać udział żaden z pracowników Galerii Piastów, pracowników firm partnerskich, albo powiązanych, ani członkowie ich rodzin.    Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress