Aktualności

05.02.2019
Szanowni Państwo, ze względu na ogłoszoną żałobę narodową, casting do konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego mający się odbyć w dniach 15-16.02.2019r zostaje przełożony na dzień 22.02.2019. Godziny castingu pozostają takie same (12.00-18.00). W piątek 15.02 i sobotę 16.02 w godzinach od 12 do 18 na Małym Patio Galerii Piastów w Legnicy, powstanie specjalne stoisko konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego.   O konkursie Konkurs Miss Polonia to najstarszy w Polsce i jedne z najstarszych na Świecie konkursów piękności. W tym roku obchodzi swój jubileusz 90cio-lecia istnienia. Konkurs od samego początku uzyskał miano największej, najbardziej prestiżowej imprezy w Polsce. Sukcesy Polki odnosiły też na skali międzynarodowej, na konkursach Miss World czy Miss Universe.   Nie tylko wygląd Konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, z okazji swojego jubileuszu będzie organizowany na niespotykaną dotąd skalę. W połowie kwietnia zostanie zorganizowana gala półfinałowa. W maju finalistki konkursu pojadą na specjalnie zorganizowane zgrupowanie do Hotelu Buczyński w Świeradowie Zdroju, gdzie przejdą liczne warsztaty, wykłady, ćwiczenia. Chcemy pokazać że tytuł Miss Polonia, to nie tylko wygląd, ale też silny charakter i niepowtarzalna osobowość. – mówi koordynator projektu, Paweł Zabilski z firmy FL Group.   Kto może wziąć udział? Udział w konkursie może wziąć każda obywatelka Polski, w wieku między 18 a 26 lat. W piątek i sobotę w Galerii Piastów w Legnicy na małym Patio, każda potencjalna chętna kandydatka będzie mogła zapytać organizatorów o szczegóły konkursu. Dodatkowo, na miejscu będzie też fotograf, który wykona każdej kandydatce dwa zdjęcia. Szczegóły castingu -> https://www.facebook.com/events/316246899238542/ Regulamin i ankieta -> http://misspoloniadolnegoslaska.com.pl/zostan-miss/   Więcej informacji misspoloniadolnegoslaska.com.pl Partnerzy:Hotel Buczyński Medical&SPAFilos LogosFactory Of LookEkopaleciaksunbarrel.pl Miasto Legnica - Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Media:ESKA INFO WrocławGazeta WrocławskaPanorama Legnicka - Legnica Nasze Miasto Portal Lca.pl
04.02.2019
Już 14 lutego od godziny 15:00 zapraszamy wszystkich zakochanych i nie tylko na wyjątkowe walentynkowe wydarzenie! Sesje zdjęciowe, słodkie upominki i koncert zespołu Kminek! Gościem specjalnym wydarzenia będzie legnicka fotograf znana jako: "Dziewczyna która fotografuje". Każda zakochana para, która dokona symbolicznych zakupów w Galerii Piastów na kwotę 50 złotych, będzie mogła wziąć udział w dedykowanej dla nich sesji zdjęciowej, gwarantując sobie również bezpłatny odbiór jednego wywołanego portretu w salonie FUJIFILM.   To nie wszystko! Poza sesją zdjęciową, każdy klient Galerii Piastów będzie mógł odebrać słodki upominek przygotowany przez kawiarnię CHOICE oraz skorzystać z usług walentynkowej wróżki i zwariowanej fotobudki na kółkach, w której jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia!   Dodatkowo o godzinie 15:00 na scenie pojawią się artyści z legnickiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej Śpiewu i Mowy, a o godzinie 17:00 wystąpi gwiazda wydarzenia – zespół KMINEK. Do zobaczenia w Galerii Piastów!    
17.01.2019
Inauguracja nowej wystawy TML Pro Legnica w Galerii Piastów   Już 25 stycznia o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich Państwa do Galerii Piastów na uroczyste otwarcie wystawy Towarzystwa Miłośników Legnicy PRO LEGNICA pod tytułem „TML – Tysiące spotkań. Miliony uśmiechów. Lata działalności”.   Zdjęcia z których będzie się składać wystawa, poświęcona jest organizacji pożytku publicznego, jaką jest Towarzystwo Miłośników Legnicy od lat działająca na rzecz Legniczan. Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica, patronuje, wspiera, inspiruje i organizuje znane i lubiane imprezy, żeby wspomnieć Grę Miejską, Legnicką Jesień Miedzianą, Jarmark Staroci, cykl spotkań „Legniczanie znani i lubiani” oraz wiele innych. Inaugurację uświetni recital słowno-muzyczny w wykonaniu Jerzego Janickiego – legnickiego barda i społecznika. Nie możecie tego przegapić. Partner wydarzenia Galeria Piastów.  
12.12.2018
Już w najbliższy weekend 15 i 16 grudnia br. w Galerii Piastów od godziny 10:00 do 18:00, jak co roku magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia wykreują zespoły ludowe i folklorystyczne, Koła Gospodyń Wiejskich, stowarzyszenia i rękodzielnicy. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kulturalne „Krajobrazy”. Wystawcy zaprezentują błyszczące, kolorowe dekoracje świąteczne, potrawy i ciasta. Będzie to niepowtarzalna okazja do nabycia świątecznych upominków, szczególnie tych, które oferują lokalni rzemieślnicy, a wśród nich: ceramika, rzeźby i różnego rodzaju ozdoby choinkowe oraz potrawy na wigilijny stół. Dodatkowo 16 grudnia o godzinie 18:00 na dużym patio odbędzie się finał warsztatów GOSPEL prowadzonych przez Łukasza Łopacińskiego, a które organizuje Centrum Edukacji Fisher. Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego zaprezentuje się: Stowarzyszenie Kraina Łęgów Odrzańskich, Towarzystwo Przyjaciół Legnicy Pro Legnica – Sekcja Rękodzieło Sposób Na Nudę, Zespół Czernianki i Sołectwo Czarna, Zespół Cichowodzianie, Zespół Cicha Woda z Udanina, Zespół Wiadrowanie, Zespół Kukułeczki, Koło Gospodyń Wiejskich Stanisławów, Zespół Złota Leszczyna, Zespół Przyjaciółki, Rękodzieło LILI ART, Zespół Albinki, DPS Legnickie Pole – warsztaty terapii zajęciowej, Bexa Lubin, Sekcja Kreatywna – Złote Ręce, Zespół Fudżijamki, Zespół Karkonosze, Zespół Echo. Serdecznie zapraszamy!
04.12.2018
Już 6 grudnia od godziny 16:00 zapraszamy na Mikołajki w Galerii Piastów! W planach wielkie warsztaty dekorowania świątecznych pierniczków z Pracownią Cukier Puder, wizyta świętego Mikołaja, oraz moc dobrej zabawy z zespołem „Centrum Uśmiechu”!   Cała impreza, organizowana ze wsparciem Parku Rozrywki Play City, odbędzie się na drugim piętrze Galerii Piastów (obok ścianki wspinaczkowej).   Dodatkowo przewidziano stanowisko skręcania balonów, malowania buziek i watę cukrową dla wszystkich zainteresowanych!   Wstęp bezpłatny.  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress