Aktualności

19.11.2014
Już w najbliższą sobotę w godzinach 10:00 – 18:00 przyjdź go Galerii Piastów i aktywnie pomagaj dzieciom! Skorzystaj z jednej z rowerków stacjonarnych na dużym patio i kręć z nami kilometry! Cel jest prosty: 1000 kilometrów! - które następnie w przeliczeniu na złotówki Galeria Piastów podaruje na rzecz Stowarzyszenia „PERSONA” zajmującego dziećmi i osobami z upośledzeniem ruchowym i umysłowym! Nie bądź obojętny i włącz się do naszej akcji. Wystarczy, że przyjdziesz, wsiądziesz na rowerek i wykręcisz z nami kilometry, które następnie będą sumowane z wynikami innych uczestników. Na cała akcję mamy aż 8 godzin, a cel jest na wyciągnięcie ręki. To oczywiście nie wszystko! W dniach 22 i 23 listopada skorzystaj z wyprzedaży i promocji w sklepach Galerii Piastów, zrób zakupy i skorzystaj z darmowego parkingu. Kilometry lecą, ceny spadają w Galerii Piastów!    POMÓŻMY WSPÓLNIE NIEPEŁNOSPRAWNYM DZIECIOM  
19.11.2014
Fizyka wcale nie jest trudna. Jest pasjonująca! Przekonaj się o tym, odwiedzając niezwykłe Eksperymentarium w legnickiej Galerii Piastów.   Po tajemnicach chemii i niezwykłych eksperymentach, które prezentowali naukowcy, czas na kolejną odsłonę Eksperymentarium – mobilnego projektu naukowego, będącego rozrywką dla całej rodziny. Tym razem uczeni wprowadzą gości Galerii Piastów w niezwykły świat fizyki. Jest tylko jeden warunek: zwiedzając Eksperymentarium fizyki należy wszystkiego dotknąć! Wśród atrakcji dostępnych dla gości będzie ponad 20 urządzeń́ interaktywnych, prezentujących dziesiątki zjawisk fizycznych. Zobaczymy m.in. słynną kołyskę Newtona, ilustrującą zasadę zachowania energii, a także karuzelę prezentującą siłę dośrodkową. Dzięki stołowi z piłkarzykami i labiryntem zrozumiemy zasady magnetyzmu, a wyścig kulek opisany w prosty sposób pozwoli bez trudu zrozumieć zasady kinetyki. Poza tym staniemy oko w oko ze złudzeniami optycznymi, niezwykłą karuzelę, peryskopami i usłyszymy niecodzienną symfonię dźwięków. Naukowcy wyjaśnią również, jak działają i do czego można zastosować urządzenia magnetyczne, krzywe zwierciadła i lustra nieskończoności, maszyny proste i wiele innych wynalazków. Eksperymentarium zacznie się o godz. 13.00 i potrwa do 19.00. Zajęcia będą prowadzone zarówno w formie pokazów, jak i warsztatów, do których klienci galerii będą mogli dołączyć w każdej chwili. Serdecznie zapraszamy do odkrywania tajemnic fizyki w Galerii Piastów!  
27.10.2014
Podczas minionych, 8 urodzin Galerii Piastów planowaliśmy przeprowadzić finał akcji promocyjnej „Radosne Zakupy”. W wyniku problemów technicznych nie udało nam się wczoraj ogłosić - o wyznaczonej w regulaminie godzinie - listy osób nagrodzonych w konkursie. Nie oznacza to, iż zwycięzcy nie otrzymają nagród.   Listę laureatów opublikujemy do dnia 31.10.2014 na stronie www. Galerii Piastów, w zakładce konkursy. Tym samym wydłużamy termin odbioru wygranych do 30 listopada 2014 roku. Odbiór nagród rzeczowych będzie możliwy na podstawie paragonu zarejestrowanego w systemie konkursowym. Zwycięzcy będą zobowiązani do wypełnienia także pełnego protokołu odbioru wygranej.   Przepraszamy za wszelkie niedogodności, będące wynikiem tej wyjątkowej sytuacji. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia organizowanych przez nas konkursów.    LISTA ZWYCIĘZCÓW KONKURSU Lp. Imię i Nazwisko Nagroda Paragon 1. Zbigniew B. Telewizor 000096#001 RESERVED 2. Monika O. Tablet 000034#102 DOUGLAS 3. Beata B. Tablet 000042#001 MOHITO 4. Katarzyna B. Tablet 3212019 MOHITO 5. Agata M. Tablet 0010#44 DIVERSE 6. Katarzyna F. Tablet F4878 FRAGGIA 7. Jacek K. Tablet 000050#003024 SMYK 8. Paweł S. Tablet 000053#POS_1 MARTES SPORT 9. Marta M. Tablet 000059#001 RESERVED Nagrody są do odbioru w biurze Galerii, pokój nr 3 od poniedziałku 03.11.2014 w godzinach 08:00 - 16:00 (od poniedziałku do piątku). Nagrody można odbierać do 30.11.2014.
17.10.2014
Już w sobotę 25 października zapraszamy na wielkie otwarcie Kręgielni Play City na IV piętrze Galerii Piastów. Nowa jakość na mapie Legnicy! Pokazy mistrzów, degustacje, koncert i wspólna zabawa do późnych godzin nocnych. Imprezę nakręca: Krzysztof Skiba! Wstęp bezpłatny! Nie leć w kulki, zagraj w kręgle. Otwarcie nowego lokalu nastąpi o godzinie 18:00 - oficjalne przecięcie wstęgi o godzinie 20:00! Konkursy dla klientów, degustacje i dużo dobrego... tylko dla dorosłych… To tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Kręgielnia na licencji Play City to tylko pozorne poszerzenie oferty Parku Rozrywki Play City. W rzeczywistości jest to samodzielnie działający lokal skierowany głównie do osób pełnoletnich z pełną ofertą zarówno dla klientów indywidualnych, grup jak i firm. - Chcieliśmy, żeby Legnica miała w końcu Kręgielnię z prawdziwego zdarzenia – mówią właściciele i deklarują, że dołożyli wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów. - Kręgielnia na licencji Play City to nowoczesne miejsce w którym fantastycznie spędzisz czas, poznasz ciekawych ludzi, zagrasz w bilard na najlepszych stołach i spróbujesz swoich sił na 4 torach do gry w kręgle, a do tego kompleksowo przygotowane menu dostarczy niezapomnianych wrażeń – dodają. Dodatkowo 30 października o godzinie 21:00 zaplanowany jest koncert Jareckiego i BRK z gościnnym udziałem GrubSona. To oczywiście pierwsze z serii zaplanowanych wydarzeń. Więcej informacji wkrótce. Kręgielnia Play City IV poziom Galerii Piastów nad Kinem Helios. www.parkplaycity.pl  
13.10.2014
Już 26 października od godziny 11:00 zapraszamy na 8 urodziny Galerii Piastów! Na scenie dużego patio pojawią się dwie wielkie gwiazdy - Doda i Mrozu, a imprezę urodzinową poprowadzi showman i satyryk Bilguun Ariunbaatar! Dodatkowo pokazy pirotechniczne, konkursy z nagrodami i wiele więcej! Takich urodzin w Legnicy jeszcze nie było, same radości do wyboru!   Huczne świętowanie będzie trwało całą niedzielę, a rozpocznie się o godzinie 11:00 od działań sceny lokalnej na które zagrają gościnnie m.in. wokalistki z Fame Art, oraz zespoły Scoffers i !Struktura!. Na dzieci i dorosłych czekać będą animatorzy i konkursy z nagrodami. To oczywiście tylko rozgrzewka przed głównymi atrakcjami, które rozpoczną się po południu. Na scenie zagra Mrozu wraz z zespołem Mrozu Band, (autor takich hitów jak „Rollercoaster” i „Jak nie my to kto?”), a na wielki finał akustyczny koncert Dody – ostrej i bezkompromisowej wokalistki, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Całą imprezę poprowadzi znany showman i satyryk Bilgun Ariunbaatar, który przygotował z okazji urodzin kilka dodatkowych niespodzianek!   8 urodziny Galerii Piastów to nie tylko gwiazdy – przez cały dzień każdy z klientów Galerii będzie mógł wziąć udział w akcji „Szukamy dawcy szpiku” współorganizowanej przez Fundację DKMS, oraz Galerię Piastów. Na małym patio ponad 60 wolontariuszy będzie szukało dawców szpiku dla ludzi chorych na białaczkę i ludzi wielkiego serca.   To oczywiście nadal nie wszystko! 8 urodziny Galerii Piastów to również 1 urodziny Play City – największego parku rozrywki w regionie. Tam również od godziny 11:00 przygotowano mnóstwo atrakcji. Darmowa wata cukrowa dla wszystkich klientów, animatorzy i MBL - mistrzostwa w budowaniu klocków LEGO w których do wygrania będą setki nagród i upominków na licencji najbardziej znanej duńskiej firmy.   Dla wszystkich tych którzy nie mogą się doczekać tej podwójnej i bardzo hucznej imprezy urodzinowej, Galeria Piastów przygotowała specjalną muzyczną zabawę! Od 12 października w dużym patio Galerii stanął specjalny kiosk multimedialny. Każdy klient który w dniach 12 – 26 października zrobi zakupy na terenie Galerii Piastów i wyrazi chęć udziału w grze, otrzyma przy kiosku - za okazaniem paragonu - specjalny kupon który upoważni go do urodzinowej zabawy. Do wygrania są tysiące nagród od voucherów gotówkowych, gadżetów, aż po tablety i 42 calowy telewizor HD.   Regulamin konkursu   Bądźcie razem z nami! Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania! Niedziela 26 października! Radości do wyboru!    Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress