Aktualności

19.08.2015
Już w niedzielę 30 sierpnia zapraszamy Państwa do Galerii Piastów na afrykańskie pożegnanie wakacji. W planie masa atrakcji m.in. pokazy bodypaintingu, rozwiązanie konkursu na zdjęcie z wakacji, upominki dla klientów Galerii Piastów i spektakl „Prawo Dżungli”! Dodatkowo dla klientów kolorowe wakacyjne drinki bezalkoholowe za okazaniem paragonu! Start godzina 13:00. Gośćmi specjalnymi będzie Teatr Avatar – twórcy spektaklu „Prawo Dżungli”. Dżungla - kraina dzikich zwierząt, która rządzi się własnymi prawami. W melodię surowego krajobrazu wmalowują się dwa drapieżne koty, naturalni i pierworodni właściciele lądu. Gwałtownymi ruchami, tnąc atmosferę niepokoju, z taneczną płynnością oraz akrobatyczną gibkością, oplatają temat obecności człowieka w niecywilizowanym świecie – tak twórcy opisują swój własny spektakl.  Jeżeli chcielibyście przekonać się na własne oczy jak wygląda „Prawo Dżungli”, uczestniczyć w konkursach, wygrywać nagrody a także obserwować przygotowania do spektaklu zapraszamy już w ostatnia niedzielę miesiąca od godziny 13:00 do dużego patio Galerii Piastów. 30.08.2015 Start 13:00
14.08.2015
Z największą przyjemnością ogłaszamy wyniki.Zwycięzcą w naszym konkursie na najlepsze zdjęcie z wakacji została Pani Justyna Rychlicka! To nie wszystko! Poniżej znajduje się lista wyróżnionych których nagrodzimy biletami do kina Helios w Legnicy. Po odbiór biletów prosimy zgłosić się do biura Galerii Piastów - od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16:00. Anna Lechniak Magdalena Lechniak Marek Pieczara Malwina Gdula Emilia Brożyna Agnieszka Szymańska Agnieszka Czadiewska Kinga Kuboń Marek Pośpiech GRATULUJEMY! REGULAMIN KONKURSUUczestnik biorący udział w konkursie oświadcza iż zapoznał się z regulaminem i go akceptuje.
10.07.2015
Już w piątek 17 lipca nowy salon fryzjerski mieszczący się na 1 piętrze Galerii Piastów zaprasza na dzień otwarty! Darmowe strzyżenie męskie, modelowanie damskie, diagnoza oraz konsultacja dotyczące skóry głowy i włosów to tylko część przygotowanych na ten dzień atrakcji. Dodatkowo rozdawane będą mini produkty marki Revlon Professional!   Do końca lipca obowiązują również specjalne ceny na usługi salonu fryzjerskiego. Sprawdź nas!   Salon Revlon Professional – fryzjerzy i styliści nareszcie w Twoim mieście!   Salony Revlon Professional odpowiadają za fryzury gwiazd Polsatu, Miss Polski i Miss Świata 2014 oraz 2015.   Zapraszamy do nowego Salonu fryzjerskiego Revlon Professional! Odwiedź nas i zobacz jak możesz zmienić swój wygląd.   1 piętro Galerii Piastów!  
09.07.2015
Strefa wakacyjna to miejsce w którym każdy z odwiedzających Galerię Piastów będzie mógł złapać oddech i miło spędzić czas.   REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWANEJ  
22.06.2015
Tylko w dniach 25-27 czerwca  specjaliści marek: Estee Lauder, Clinique, Collistar, Artemis i Douglas Beauty System będą do Twojej dyspozycji. Badanie skóry innowacyjną maszyną oraz indywidualny dobór pielęgnacji.   Liczba miejsc ograniczona zapisy pod nr tel. 76 7213580  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress