Aktualności

13.10.2014
Już 26 października od godziny 11:00 zapraszamy na 8 urodziny Galerii Piastów! Na scenie dużego patio pojawią się dwie wielkie gwiazdy - Doda i Mrozu, a imprezę urodzinową poprowadzi showman i satyryk Bilguun Ariunbaatar! Dodatkowo pokazy pirotechniczne, konkursy z nagrodami i wiele więcej! Takich urodzin w Legnicy jeszcze nie było, same radości do wyboru!   Huczne świętowanie będzie trwało całą niedzielę, a rozpocznie się o godzinie 11:00 od działań sceny lokalnej na które zagrają gościnnie m.in. wokalistki z Fame Art, oraz zespoły Scoffers i !Struktura!. Na dzieci i dorosłych czekać będą animatorzy i konkursy z nagrodami. To oczywiście tylko rozgrzewka przed głównymi atrakcjami, które rozpoczną się po południu. Na scenie zagra Mrozu wraz z zespołem Mrozu Band, (autor takich hitów jak „Rollercoaster” i „Jak nie my to kto?”), a na wielki finał akustyczny koncert Dody – ostrej i bezkompromisowej wokalistki, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Całą imprezę poprowadzi znany showman i satyryk Bilgun Ariunbaatar, który przygotował z okazji urodzin kilka dodatkowych niespodzianek!   8 urodziny Galerii Piastów to nie tylko gwiazdy – przez cały dzień każdy z klientów Galerii będzie mógł wziąć udział w akcji „Szukamy dawcy szpiku” współorganizowanej przez Fundację DKMS, oraz Galerię Piastów. Na małym patio ponad 60 wolontariuszy będzie szukało dawców szpiku dla ludzi chorych na białaczkę i ludzi wielkiego serca.   To oczywiście nadal nie wszystko! 8 urodziny Galerii Piastów to również 1 urodziny Play City – największego parku rozrywki w regionie. Tam również od godziny 11:00 przygotowano mnóstwo atrakcji. Darmowa wata cukrowa dla wszystkich klientów, animatorzy i MBL - mistrzostwa w budowaniu klocków LEGO w których do wygrania będą setki nagród i upominków na licencji najbardziej znanej duńskiej firmy.   Dla wszystkich tych którzy nie mogą się doczekać tej podwójnej i bardzo hucznej imprezy urodzinowej, Galeria Piastów przygotowała specjalną muzyczną zabawę! Od 12 października w dużym patio Galerii stanął specjalny kiosk multimedialny. Każdy klient który w dniach 12 – 26 października zrobi zakupy na terenie Galerii Piastów i wyrazi chęć udziału w grze, otrzyma przy kiosku - za okazaniem paragonu - specjalny kupon który upoważni go do urodzinowej zabawy. Do wygrania są tysiące nagród od voucherów gotówkowych, gadżetów, aż po tablety i 42 calowy telewizor HD.   Regulamin konkursu   Bądźcie razem z nami! Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania! Niedziela 26 października! Radości do wyboru!    
22.09.2014
Już w sobotę 27 września od godziny 11:00 zapraszamy do Galerii Piastów na spotkanie ze znanym podróżnikiem – Wojciechem Cejrowskim. Inspirujące rozmowy, konkurs na zdjęcie z wakacji i promocja książki „Wyspa na prerii”, a dla najmłodszych 5 lecie Uniwersytetu Dziecięcego UNIKIDS!   Sobota w Galerii Piastów mija pod znakiem dalekich podróży. Małe patio będzie miejscem spotkania z Wojciechem Cejrowskim – dziennikarzem, podróżnikiem i rzeczywistym członkiem Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie – i promocji jego najnowszej, długo wyczekiwanej książki „Wyspa na prerii”. Przez kilka godzin, każdy zainteresowany będzie mógł zdobyć autograf, a także posłuchać historii o dalekich krajach i poznać najnowszą ofertę znajdujących się w Galerii Piastów biur podróży. Dodatkowo organizator przygotował specjalny konkurs na zdjęcie z wakacji – jeżeli ktoś chce wziąć udział w konkursie niech prześle swoją wakacyjną fotografię na adres: marketing@galeriapiastow.pl, albo niech przyniesie ją w sobotę podczas wydarzenia. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone cennymi nagrodami.   To oczywiście nie wszystko! Dla najmłodszych Uniwersystet Dziecięcy UNIKIDS z okazji swojego 5 lecia przygotował masę atrakcji. Pokazy robotyki, fizyki i egzotycznych zwierząt.   Bądźcie razem z nami już w nadchodzącą sobotę od godziny 11:00.
17.09.2014
Galeria Piastów to 100 sklepów najlepszych marek. To moda i styl w najlepszym wydaniu. Na powierzchni 35 tys. mkw, na trzech poziomach znajdziemy znane sieciowe salony z ubraniami, butami i markową biżuterią, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie. Codzienne zakupy zrobimy w delikatesach Piotr i Paweł. Wolny czas spędzimy w Największym Parku Rozrywki Play City, Centrum Fitness lub Kręgielni. Najnowszy film obejrzymy w Kinie Helios. Poszukiwany: Pracownik Działu Technicznego Miejsce pracy: Legnica Galeria Piastów Osoba zatrudniona na tym stanowisku, pod ogólnym kierunkiem i nadzorem Kierownika Działu Technicznego, będzie odpowiedzialna za : - Stan i bezpieczeństwo techniczne budynku wraz z wyposażeniem, - Prawidłowe i bezawaryjne działanie wszystkich systemów i urządzeń zainstalowanych w obiekcie, - Pomoc przy obsłudze imprez i wydarzeń organizowanych w galerii, Wymagania: - Ukończona szkoła kierunkowa techniczna, - Znajomość instalacji elektrycznych, sanitarnych, grzewczych, klimatyzacji oraz wentylacji, - Uprawnienia SEP do 1KV , - Mile widziane uprawnienia do pracy na podnośnikach, W zamian oferujemy: - Umowę o pracę, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: info@galeriapiastow.pl w temacie wpisując GALERIA PIASTÓW/PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 07.03.2011 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.”
15.09.2014
Lubisz patrzeć w rozgwieżdżone niebo? Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmosie? Przyjdź w sobotę lub w niedzielę i odkryj sekrety wszechświata w legnickim centrum handlowym. Już 20-21 września, wchodząc do Galerii Piastów znajdziemy się w prawdziwym Planetarium. O każdej pełnej godzinie zaplanowane są seanse filmów o kosmosie: „Niebo na wyciągnięcie ręki”, “Gwiezdne opowieści”, “Popatrzmy w niebo”. Każdy też będzie mógł zostać poszukiwaczem meteorytów, odnajdując je na interaktywnym torze specjalnym detektorem - wykrywaczem meteorytów. Jak wygląda Układ Słoneczny, jakie są zależności między słońcem a księżycem – o tym wszystkim opowiadać będą specjalnie przeszkoleni animatorzy. Wyjaśnią też, na czym polega ruch sztucznych satelitów okołoziemskich i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zagadek wszechświata, objaśniając zasady jego działania przy pomocy efektownych ruchomych modeli. Kosmiczne atrakcje dostępne będą dla klientów centrum handlowego przez cały dzień  i będzie można włączyć się do zabawy w dowolnym momencie. Na gości Galerii Piastów czeka również niepowtarzalna okazja posłuchania autentycznych dźwięków z kosmosu, nagranych w trakcie badań podczas programu SETI. Zakładając słuchawki, będzie można posłuchać zarówno ogólnych dźwięków wydawanych przez kosmos, jak też brzmień poszczególnych planet. Serdecznie zapraszamy do Galerii Piastów!  
04.09.2014
Wielki Test Języka Angielskiego- Udowodnijmy, że Legnica zna angielski! Jednego dnia, 14 września 2014 roku, cała Polska napisze Wielki Test Języka Angielskiego i w ten sposób po raz trzeci udowodni, że zna język angielski. Po raz drugi już wydarzenie to odbywać się będzie również w naszym mieście. W tym roku w wydarzeniu bierze udział ponad 70 miast! W Legnicy imprezę zorganizuje jedna z legnickich szkół językowych Centrum Edukacji Fischer, a wszystko dziać się będzie w samym sercu miasta- w Galerii Piastów. Wydarzenie w Legnicy objęte zostało Honorowym Patronatem Prezydenta Tadeusza Krzakowskiego. W wydarzeniu mogą brać udział dzieci uczące się w szkole podstawowej, młodzież i dorośli. Wielki Test Języka Angielskiego, organizowany w niedzielę promuje alternatywną formę spędzenia wolnego czasu całą rodziną. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny i jest to świetna okazja by sprawdzić swoje umiejętności językowe. W Legnicy Wielki Test Języka Angielskiego odbędzie się, o godz. 11:00 w Galerii Piastów. Koniecznie przyjdź przynajmniej 30 min wcześniej w celu potwierdzenia! Każdy uczestnik musi zarejestrować swoje uczestnictwo poprzez stronę http://legnica.znaangielski.pl/. Rejestracja już ruszyła! Nie ważne, jak dobrze znasz angielski- koniecznie weź udział w konkursie!Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress