Aktualności

22.05.2015
Już 26 maja o godzinie 15:00 zapraszamy do dużego patio Galerii Piastów na obchody Dnia Matki. To ważne święto będziemy obchodzić w towarzystwie zaproszanych przedszkolaków, którzy przygotowali specjalny program artystyczny dla wszystkich mam.   Do występu przygotowało się 5 przedszkoli publicznych z Legnicy.   Spędźcie ten wyjątkowy dzień razem z nami!   Wszyscy najmłodsi jednogłośnie informują, że: zapraszamy wszystkie mamy, bo Dzień Mamy w Galerii Piastów mamy.   Dodatkowo konkursy / Nagrody / specjalne życzenia dla wszystkich mam z okazji ich święta!   Duże patio Galerii Piastów / START godzina 15:00
05.05.2015
Pokazy i warsztaty kulinarne, spotkania z gwiazdami programu "Master Chef" oraz konkursy dla dzieci i dorosłych - takie atrakcje czekają na klientów legnickiej galerii w niedzielę, 17 maja. Ta majowa niedziela będzie prawdziwym świętem kulinariów. Z tej okazji zapraszamy wszystkich, którzy lubią i potrafią gotować, a także osoby, które chciałyby się tego nauczyć, na spotkanie z gwiazdami programu Master Chef. Galerię Piastów odwiedzi Charles Daigneault, uczestnik drugiej edycji programu i  Beata Śniechowska, zwyciężczyni drugiej edycji Master Chefa. Utalentowani kucharze poprowadzą warsztaty i pokazy kulinarne, uczące przygotowywania wysmakowanych dań (przystawka, danie główne, deser). Nie zabraknie także atrakcji w postaci Kulinarium, czyli warsztatów dla dzieci. - Zrobimy m.in. kulinarną  wycieczkę do Włoch i zrobimy  z dzieciakami świeży makaron w kilku formach i kolorach z sosem, serem, bazylią. Kolejną odsłoną będzie kuchnia wiosenna, przygotujemy wspólnie wiosenną sałatkę, małe szaszłyki warzywne, a na koniec coś słodkiego. Na czas zabawy dzieci dostaną fartuchy oraz czapki, które zabiorą na pamiątkę – Krzysztof Paruzel, organizator kulinarnych warsztatów. Dla klientów galerii przygotowano również konkursy (dla dzieci i dorosłych) oraz nieustanne degustacje przygotowywanych potraw. - Gotowanie jest teraz w modzie i bardzo cieszę się, że możemy rozwijać tę pasję razem z naszymi gośćmi - dodaje Elżbieta Sobolewska, Dyrektor Galerii Piastów. Na kulinarną niedzielę zapraszamy w godz.12.00-18.00.
15.04.2015
Rozlicz PIT w Galerii Piastów Już w najbliższą sobotę i niedzielę od godziny 10:00 do 18:00 zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Urząd Skarbowy w Legnicy. Szybki PIT to inicjatywa dzięki której dowiecie się wszystkiego o podatkach i zasadach rozliczania się ze skarbówką! Bądźcie razem z nami! Każdy, kto jeszcze nie rozliczył się z podatków, będzie miał wyjątkową okazję zrobić to pod okiem fachowców. Na znajdujących się w dużym patio Galerii Piastów stanowiskach będą czekać pracownicy Urzędu Skarbowego, a zarazem prawdziwy eksperci od rozliczania PITów. Każdy zainteresowany, który będzie chciał skorzystać z pomocy proszony jest o przyniesienie kompletu dokumentów (m.in. dowód osobisty i wszystkie PIT-y za zeszły rok). Rozliczanie PITów nigdy wcześniej nie było tak proste.  
14.04.2015
Już w niedzielę 26 kwietnia od godziny 14:30 zapraszamy wszystkich do Galerii Piastów na najbardziej zwariowane wydarzenie sezonu! Zagrają dla Państwa: zespół EFFECT, Tomasz Niecik, oraz zespół AFTER PARTY! Jeden dzień, trzy koncerty! Konkursy, zabawa i goście specjalni! Na scenie pojawią się: Zespół EFFECT, który szturmem zdobył listy przebojów utworem „Uciekam dziś od żony”, a także Tomasz Niecik i jego „Cztery osiemnastki”. Na finał zagra zespół AFTER PARTY, który ma „Motyle w brzuchu”. To nie wszystko! Disco Polo w Galerii Piastów to również seria konkursów z nagrodami i goście specjalni, który zagwarantują, że będzie to najbardziej zwariowana impreza sezonu! Przygotujcie się na dawkę czystej energii i szaloną zabawę! Niedziela 26 kwietnia start godzina 14:30! www.galeriapiastow.pl  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress