Aktualności

11.03.2015
Już w najbliższych dniach tj. 13-15 marca 2015r. w godz. 12.00-18.00 zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Urząd Skarbowy w Legnicy. Szybki PIT to inicjatywa dzięki której dowiecie się wszystkiego o podatkach i zasadach rozliczania się ze skarbówką! Bądźcie razem z nami! Każdy, kto jeszcze nie rozliczył się z podatków, będzie miał wyjątkową okazję zrobić to pod okiem fachowców oczywiście bezpłatnie. Na znajdujących się w dużym patio Galerii Piastów stanowiskach będą czekać pracownicy Urzędu Skarbowego, a zarazem prawdziwy eksperci od rozliczania PIT-ów. Każdy zainteresowany, który będzie chciał skorzystać z pomocy proszony jest o przyniesienie kompletu dokumentów (m.in. dowód osobisty i wszystkie PIT-y za zeszły rok). Rozliczanie PIT-ów nigdy wcześniej nie było tak proste.  
20.02.2015
Już 7 marca od godziny 11:00 zapraszamy wszystkie panie do Galerii Piastów. Z okazji dnia kobiet na wszystkie panie czekają atrakcje, a także specjalnie przygotowane miasteczko medyczne pod patronatem Miedziowego Centrum Zdrowia. Finałem wydarzenia będzie koncert Roberta Janowskiego, znanego z programu „Jaka to melodia?”. Miasteczko medyczne / bezpłatne badania lekarskie - wykonywane przez pracowników Przychodni Miedziowego Centrum Zdrowia na ul. Okrzei/ konsultacje / prelekcje / prezentacje. Dodatkowo: muzyka na żywo, konkursy z nagrodami, doradcy wizerunku, darmowy makijaż, porady specjalistów i wiele więcej. Na wielki finał koncert ROBERTA JANOWSKIEGO wraz z zespołem. Od 17 lat Robert Janowski prowadzi teleturniej muzyczny "Jaka To Melodia?", który bije rekordy oglądalności w polskiej telewizji. Jest zdobywcą pięciu nagród Wiktora za osobowości telewizyjną i laureatem czterech Telekamer plebiscytu Tele Tygodnia w tym Złotej Telekamery. Autor czterech tomików poezji i prozy poetyckiej. Jednak jak mówi sam artysta, najważniejsze są dla niego jego solowe płyty i koncerty, na których może śpiewać autorskie piosenki. Zapraszamy! www.galeriapiastow.pl  
 
13.02.2015
Już w niedzielę 1 marca zapraszamy wszystkich spragnionych wiedzy i mocnych wrażeń do Planetarium w Galerii Piastów! Planetarium to przedewszystkim niezwykłe miejsce oraz unikalne narzędzie dydaktyczne wyposażone w najnowocześniejszy projektor, teleskopy i urządzenia.   Planetariumzabiera widzów w niezwykłą podróż do najdalszych zakątków kosmosu, odkrywa i wyjaśnia niesamowite zagadki Wszechświata. Seanse wzbogacone są grami i doświadczeniami, które pozwolą utrwalić przedstawiony uczestnikom materiał dostarczając niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Dzięki przenośnemu planetarium można z bliska zobaczyć planety, ich księżyce, odległe galaktyki, piękne mgławice oraz wiele innych ciekawych zjawisk występujących we Wszechświecie.   Dodatkowo najmłodszych uczestników zapraszamy do INTERAKTYWNEGO PLANETARIUM – jest to podróż rakietą przez układ słoneczny. W tym planetarium znajduje się symulator lotu rakietą, do którego dzieci wsiadają i lecą w niezapomnianą podróż w kosmos.   Poza częścią edukacyjną w Galerii Piastów obecni również będą animatorzy z którymi najmłodsi będą mogli malować wielkoformatowe kartonowe modele pojazdów kosmicznych.   Atrakcje będą dostępne dla klientów przez cały dzień!  
04.02.2015
Zapraszamy na Walentynkowy Weekend do Galerii Piastów. 14 lutego to profesjonalne sesje zdjęciowe dla zakochanych, gry oraz konkursy pod hasłem: pokaż nam swoją miłość! 15 lutego to to wielki finał. Koncert mega gwiazdy, zespołu LemON! W sobotę Galeria rozpoczyna działania eventowe na dużym patio od godziny 13:00 Spotkanie z romantyczną piosenką, udział w sesji zdjęciowej, a także seria konkursów skierowanych do zakochanych. Każdy z zainteresowanych będzie mógł przetestować swoją wiedzę z zakresu Walentynek, związków i uwielbianych przez wszystkich komedii romantycznych. Niedziela to wielki finał. Od godziny 15:00 na dużej scenie Galerii Piastów odbywać się będą przygotowania do koncertu zespołu LemON. Wręczenie głównych nagród w konkursach i koncert supportujący w wykonaniu Petera J. Bircha.
28.01.2015
Już w sobotę 7 lutego od godziny 14:00 zapraszamy do dużego Patio Galerii Piastów na święto pizzy! W planie między innymi spotkanie z włoska piosenką, warsztaty dla dzieci, zabawy z językiem włoskim, a także pizza okiem specjalistów i kucharzy.   DODATKOWO, jako nietypową niespodziankę Galeria Piastów przygotowała zawody kulturystów w jedzeniu PIEKIELNIE OSTREJ pizzy! Za przebieg piekielnej konkurencji odpowiedzialny jest Strong Man, Tyberiusz Kowalczyk. Czy żelazna muskulatura wygra z siłą mięśni? Musicie to zobaczyć!   To nie wszystko!   Zrób zakupy na terenie Galerii Piastów, weź udział w naszym konkursie "ZAKOCHANI W PIZZY", albo spróbuj szalonych smaków pizzy, rozpoznaj składniki  i wygrywaj nagrody!   Galeria Piastów, sobota 07.02.2015 , START: godzina 14:00   Patronat: Benvenuti In ItaliaCopyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress