Aktualności

20.10.2015
Hip and Break Dance Show w legnickiej Galerii Piastów w niedzielę 8 listopada to energetyczna impreza, która poprzez swoją przebojowość jest skierowana nie tylko do miłośników tańca i kultury ulicznej - potrafi zaciekawić także zwykłych zjadaczy chleba!   W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty z technik hip-hop oraz breakdance, prowadzone przez doświadczonych tancerzy. Po nich będzie czas na pokazy bbojów i tancerzy hip-hop, które były zapowiedzią głównych atrakcji - tanecznych bitew w obu kategoriach z pulą nagród 3000 zł. Zawody poprowadzi host - streetowy konferansjer - Dejot oraz DJ Domel (Stylowa). Walki oceniać będą Temps (Gdańsk), Skank (Kingz of Warsaw) oraz Paweł "Buli" Kokowski (Wrocław).   W przerwie między rundą eliminacyjną a finałami  atmosferę podkręci beatbox w wykonaniu mistrza polski ZGASa. Hip and Break Dance Show zakończą najbardziej emocjonujące walki  finałowe.   Zapisy do batelek - eventy@mindprogress.pl Program: 11:00 - 12:00 Warsztaty Breakdance - Skank - Kingz of Warsaw 12:00 - 13:00 Warsztaty Hip-Hop - Paweł "Buli" Kokowski 13:00 - 14:00 Pokazy taneczne 14:00 - 15:00 Bitwy Breakdance - eliminacje
 15:00 - 16:00 Bitwy Hip-Hop - eliminacje
 16:00 - 17:00 Beatbox ZGAS - mistrz Polski w beatboxingu 17:00 - 18:00 Finały Breakdance i Hip-Hop
08.10.2015
Już wkrótce jedno z największym tego typu legnickich wydarzeń roku! 24 i 25 października - 9 URODZINY GALERII PIASTÓW! Jeden weekend - dwa dni szalonej zabawy! Na finał każdego dnia na scenie pojawią się gwiazdy – sobota – DAWID KWIATKOWSKI, niedziela – ANNA WYSZKONI! Organizatorzy obiecują mega konkursy, mega nagrody do rozdania, a także najlepszych artystów i zespoły ze sceny lokalnej i regionalnej. - Tegoroczne urodziny Galerii Piastów będą wyjątkowe z kilku względów – obiecuje dyrektorka CH Galerii Piastów Elżbieta Sobolewska. - Nasze święto będzie trwało dwa dni. Pierwszy dzień którego zwieńczeniem będzie koncert artysty, Dawida Kwiatkowskiego, jest skierowany do młodszych odbiorców, a drugi z kolei który będzie jednocześnie wielkim finałem naszych urodzinowych obchodów, z koncertem Anny Wyszkoni i prezentacjami multimedialnymi, na pewno zadowoli wszystkich dojrzałych odbiorców. Poprzeczka podniesiona jest bardzo wysoko – dodaje dyrektorka. - Mocną stroną urodzin będą występy młodych wokalistek i wokalistów wyłonionych w organizowanych w Galerii Piastów konkursach talentów i moc innych niespodzianek. Co na finał? Oprócz Anny Wyszkoni na zakończenie dnia jedyny w swoim rodzaju spektakl świetlny i pokaz animacji 3D na elewacji budynku! Jedyne takie show świetlne w regionie. Tego nie możecie przegapić! 9 URODZINY GALERII PIASTÓW! 24 i 25 października!   Sobota – start godzina 14:00 – Dawid Kwiatkowski Niedziela – start godzina 15:00 – Anna Wyszkoni + spektakl świetlny i pokaz 3D na elewacji budynku Galerii Piastów.
17.09.2015
Już 27 września od godziny 14:00 zapraszamy wszystkich do Galerii Piastów na otwarte mistrzostwa w siłowaniu się na rękę amatorów, a także zawody w wyciskaniu połowy swojego ciężaru ciała na ławeczce. Prawdziwie męska rzecz, czyli Męska Niedziela – edycja 2 to rozwinięcie ubiegłorocznej ideii. Będzie więcej, bardziej i mocniej!   Cała akcja połączona jest ze zbiórką na rzecz psów z legnickiego schroniska. 27 września pomagamy tym którzy nie mają głosu i pokazujemy, że prawdziwa siła to nie tylko siła mięśni. Zapisy w dniu zawodów od godziny 13. Nad całością będzie czuwał znany kulturysta i strongman – Tuberiusz Kowalczyk! To oczywiście nie wszystko! Pokazy kulturystyczne, pokazy sztuk walki, ponadto prezentacje i konsultacje z trenerami z nowo otwartego klubu Fitness World w Galerii Piastów. Jeżeli chcesz pokazać na co cię stać, jeżeli nadal nie jesteś pewien ile „białka w białku”, jeżeli chcesz wygrać wartościowe nagrody – pamiętaj MĘSKA NIEDZIELA jest dla Ciebie!   Każdy może uczestniczyć i walczyć o główną nagrodę!   Zapisy oraz zbiórka na rzecz zwierząt w dużym patio od godziny 13:00!   Rozpoczęcie zabawy: start godzina: 14.00!   Galeria Piastów – Miejsce dla ciebie!  
10.09.2015
Już w najbliższą niedzielę 20 września w godzinach 10:00 – 18:00 przyjdź go Galerii Piastów i aktywnie pomagaj dzieciom! Skorzystaj z jednego z rowerków stacjonarnych na dużym patio i kręć z nami kilometry!   „Kilometry lecą...” to druga edycja zeszłorocznej akcji charytatywnej wymyślonej i przeprowadzonej przez Galerię Piastów. W tym roku współorganizatorem jest klub FITNESS WORLD, to wraz z nim Galeria wyznaczyła nowy cel 1500 kilometrów! - które następnie w przeliczeniu na złotówki Galeria Piastów podaruje na rzecz Stowarzyszenia „Pomocne Dłonie” zajmującego się dziećmi i osobami z upośledzeniem ruchowym i umysłowym! Nie bądź obojętny i włącz się do naszej akcji. Wystarczy że przyjdziesz, wsiądziesz na rowerek i wykręcisz z nami kilometry, które następnie będą sumowane z wynikami innych uczestników. Na cała akcję mamy aż 8 godzin, a cel jest na wyciągnięcie ręki. POMÓŻMY WSPÓLNIE NIEPEŁNOSPRAWNYM DZIECIOM
27.08.2015
Już 13 września zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w wyjątkowej imprezie na dachu Galerii Piastów! Wielki charytatywny maraton Zumby na rzecz chorego na raka 14 -letniego Michała Stachniewicza z Legnicy to wspólne pobijanie rekordu na ilość uczestników, licytacje, wspaniała zabawa z najlepszymi instruktorami, oraz wiele więcej! Impreza rozpoczyna się na dużym patio Galerii Piastów o godzinie 12:00. Legnickie Amazonki przprowadzą kampanię informacyjną oraz poprowadzą zapisy na bezpłatne badania onkologiczne dla kobiet i mężczyzn. Dodatkowo przez cały ten czas odbywać się będzie rejestracja osób jako potencjalnych dawców szpiku z DKMS. O godzinie 17:00 impreza przenosi się na dach od strony kina Helios. Koszt wstępu na dach to cegiełka o wartości 10zł którą będzie można zakupić w Strefie Miedzi, u instruktorów Zumby oraz w dniu imprezy przy wejściu na dach.Wejście jest od strony kina Helios Instruktorzy ZUMBY biorący udział w akcji. 1. Karolina Grześkiewicz 2. Julita Krycka 3. Magdalena Izdebska 4. Karolina Poźniak 5. Adam Kobel 6. Klaudia Jóźwiak 7. Michał Sikorski 8. Urszula Puzio 9. Ewa Zapolna 10. Agnieszka Szuber Jamka 11. Magdalena Kwiatkowska Korczowska 12. Alicja Janicka Organizatorzy; Galeria Piastów, Komitet Społeczny „Skorupiakom Mówimy Nie”, Stowarzyszenie kibiców „Tylko Miedź”, MKS Miedź Legnica Współorganizatorzy; Ośrodek Kibice Razem i TPD LegnicaCopyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress