Aktualności

14.08.2015
Z największą przyjemnością ogłaszamy wyniki.Zwycięzcą w naszym konkursie na najlepsze zdjęcie z wakacji została Pani Justyna Rychlicka! To nie wszystko! Poniżej znajduje się lista wyróżnionych których nagrodzimy biletami do kina Helios w Legnicy. Po odbiór biletów prosimy zgłosić się do biura Galerii Piastów - od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16:00. Anna Lechniak Magdalena Lechniak Marek Pieczara Malwina Gdula Emilia Brożyna Agnieszka Szymańska Agnieszka Czadiewska Kinga Kuboń Marek Pośpiech GRATULUJEMY! REGULAMIN KONKURSUUczestnik biorący udział w konkursie oświadcza iż zapoznał się z regulaminem i go akceptuje.
10.07.2015
Już w piątek 17 lipca nowy salon fryzjerski mieszczący się na 1 piętrze Galerii Piastów zaprasza na dzień otwarty! Darmowe strzyżenie męskie, modelowanie damskie, diagnoza oraz konsultacja dotyczące skóry głowy i włosów to tylko część przygotowanych na ten dzień atrakcji. Dodatkowo rozdawane będą mini produkty marki Revlon Professional!   Do końca lipca obowiązują również specjalne ceny na usługi salonu fryzjerskiego. Sprawdź nas!   Salon Revlon Professional – fryzjerzy i styliści nareszcie w Twoim mieście!   Salony Revlon Professional odpowiadają za fryzury gwiazd Polsatu, Miss Polski i Miss Świata 2014 oraz 2015.   Zapraszamy do nowego Salonu fryzjerskiego Revlon Professional! Odwiedź nas i zobacz jak możesz zmienić swój wygląd.   1 piętro Galerii Piastów!  
09.07.2015
Strefa wakacyjna to miejsce w którym każdy z odwiedzających Galerię Piastów będzie mógł złapać oddech i miło spędzić czas.   REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWANEJ  
22.06.2015
Tylko w dniach 25-27 czerwca  specjaliści marek: Estee Lauder, Clinique, Collistar, Artemis i Douglas Beauty System będą do Twojej dyspozycji. Badanie skóry innowacyjną maszyną oraz indywidualny dobór pielęgnacji.   Liczba miejsc ograniczona zapisy pod nr tel. 76 7213580  
19.06.2015
Już 26 czerwca – w ostatni dzień roku szkolnego – Galeria Piastów zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy zapracowali na czerwony pasek na świadectwie, po odbiór drobnych upominków. - Wracamy do tej miłe tradycji – mówi dyrektorka CH Galeria Piastów Elżbieta Sobolewska. - We współpracy z kawiarnią Choice, restauracją Broaster Chicken i kręgielnią Play City Galeria Piastów przygotowała specjalne pakiety które będą do odbioru w dużym patio Galerii po okazaniu świadectwa z czerwonym paskiem. Mamy 150 takich wyjątkowych pakietów do odbioru.   Uwaga! Ilość prezentów ograniczona!   Start godzina 11:00 / Duże patio Galerii Piastów  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress