Aktualności

24.02.2016
Już 6 marca w legnickiej Galerii Piastów będziemy świętować nadchodzący Dzień Kobiet. W planie wyjątkowe konkursy muzyczne, dziesiątki nagród do rozadania, pokazy, prezentacje, konsultacje i bezpłatne badania lekarskie. Od godziny 14:00 na wszystkie będzie czekać strefa piękna, urody i harmonii. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba Kłos&Dąbrowski Band! Idąc za powiedzeniem że „siła jest kobietą” legnicka Galeria Piastów przygotowała szereg atrakcji dla wszystkich swoich klientek. Od godziny 14:00 panie będą mogły skorzystać między innymi z darmowych badań tarczycy przeprowadzanych przez Wojwódzki Specjalistyczny Szpital w Legnicy. Gościem specjalnym będzie lek. med. Battsengel Rentsen - Absolwentka Akademii Medycznej w Ułan Bator, Mongolii. Specjalizacja z Tradycyjnej Medycyny Mongolskiej oraz Chińskiej. W 1991 roku przyjechala do Polski, w ramach wymiany dla lekarzy ze wschodu, aby praktykować leczenie akupunkturą, akupresurą oraz ziololecznictwem. Na Akademii Medycznej we Wrocławiu wyspecjalizowała się z chorób wewnętrznych, pracując na oddziale Gastrologii. Od paru lat jest członkiem Miedzynarodowego stowarzyszenia Anty-Aging'u. Jako lekarz medycyny estetycznej, pracuje w Dermamedzie. A także Jolanta Watral – profesjonalna doradczyni wizerunku, która opowie o swoim zawodzie, pokaże praktyczne sztuczki dotyczące wizerunku, a także zaprezentuje co można zrobić z „małą czarną” i dokona metamorfozy wybranej klientki. W strefie piękna salon fryzjerski Revlon Professional będzie udzielał porad fryzjerskich, a salon kosmetyczny DuoLaser z ul. Bystrzyckiej 3 będzie odpowiedzialny za zamykanie naczynek, kosmetykę twarzy, makijaż kolorowy, a także prezentację kosmetyków Pure Color, Dottore, Nantes, Peel Mission itd. Za makijaż parmanentny odpowiedzialna będzie Magdalena Chmielec, przy scenie odbędzie się również prezentacja kosmetyków firmy Arbonne produkującej kosmetyki wegańskie, ekologiczne, bezglutenowe, a przede wszystkim naturalne. Kosmetyki przebadane są przez dermatologów. Posiadają naturalne PH. Nie zawierają SLS, parabenów oraz olei mineralnych. Możliwość wykonania peelingu dłoni oraz wypróbowania pozostałych kosmetyków. Dodatkowo dla chętnych makijaż wegański wykonany przez profesjonalną wizażystkę. Paznokcie żelowe, akrylowe, hybrydowe. Eyelash Extensin - mezoterapia igłowa, lipoliza intekcyjna. Masaż gruziński. Na scenie odbędą się rozmowy stylizowane na telewizyjny talk show i pokazy w wykonaniu zaproszonych gości: trenerów, instruktorów, lekarzy i specjalistów, a także konkursy muzyczne w wykonaniu Kłos&Dąbrowski Band , pokazy zumby, sexy dance i wiele wiele więcej.  
11.02.2016
 W poniedziałek, 22 lutego, rusza zimowa odsłona akcji „Cztery pory roku”. Dzięki niej zakupy w Galerii Piastów staną się przyjemniejsze, ponieważ za każde wydane minimum 100 złotych, na klientów legnickiego centrum handlowego czekają atrakcyjne nagrody   - Zimowa edycja akcji potrwa tydzień - mówi Przemek Corso, specjalista ds marketingu w Galerii Piastów - Chcemy dzięki niej nagrodzić naszych klientów za dokonanie zakupów w naszej Galerii. - dodaje. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych i udać się do punktu obsługi znajdującego się na terenie Galerii w godzinach otwarcia centrum. Po okazaniu hostessie ważnego paragonu, klientowi pozostanie już tylko odebranie pewnej nagrody.   W ciągu każdej godziny rozdanych zostanie do 10 sztuk zimowych upominków. Nagrodą w tej edycji akcji będzie praktyczny kubek termiczny o pojemności 380 ml, z wnętrzem wykonanym ze stali nierdzewnej, który doskonale sprawdzi się w trakcie chłodniejszych dni, zarówno podczas górskich wypadów na narty czy w drodze do pracy.   Pod uwagę będą brane tylko paragony dokumentujące zakup tylko w dniach trwania akcji. Zabawa kończy się 28 lutego. Paragony, które umożliwiają odebranie gratisowych upominków można wykorzystać tylko raz. „Cztery pory roku” to akcja cykliczna Galerii Piastów. Podczas wybranych na potrzeby zabawy tygodni, na klientów czekać będą nagrody dostosowane do aktualnych sezonów. Kolejna odsłona już wiosną. Łączna pula upominków w akcji legnickiego centrum handlowego wynosi 13 000 złotych.   Więcej szczegółów na temat akcji i jej przebiegu można znaleźć w regulaminie.  
08.02.2016
Fitness Academy to największa sieć klubów fitness na terenie Polski południowej. W związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukujemy do pracy osób młodych, otwartych, komunikatywnych i ambitnych.   Masz potencjał? Wierzysz w efektywne osiąganie celów? Przyłącz się do nas!   Stanowisko: INSTRUKTOR FITNESS, INSTRUKTOR ĆWICZEŃ SIŁOWNYCH   Miejsce pracy: Legnica, Galeria Piastów       Czekamy na Twoje CV!   Jeżeli chciałbyś zostać częścią naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz ze zdjęciem, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych* na adres e-mail: legnica@fitness-academy.com.pl     * W aplikacji należy zawrzeć poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)";   Wszystkich kandydatów informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.    
08.02.2016
Fitness Academy to największa sieć klubów fitness na terenie Polski południowej. W związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukujemy do pracy osób młodych, otwartych, komunikatywnych i ambitnych.   Masz potencjał? Wierzysz w efektywne osiąganie celów? Przyłącz się do nas!   Stanowisko: MANAGER KLUBU   Miejsce pracy: Legnica, Galeria Piastów       Czekamy na Twoje CV!   Jeżeli chciałbyś zostać częścią naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz ze zdjęciem, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych* na adres e-mail: legnica@fitness-academy.com.pl     * W aplikacji należy zawrzeć poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)";   Wszystkich kandydatów informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.    
08.02.2016
Fitness Academy to największa sieć klubów fitness na terenie Polski południowej. W związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukujemy do pracy osób młodych, otwartych, komunikatywnych i ambitnych.   Masz potencjał? Wierzysz w efektywne osiąganie celów? Przyłącz się do nas!   Stanowisko: DORADCA KLIENTA NOWY KLUB FITNESS ACADEMY   Miejsce pracy: Legnica (stacjonarny)     Opis stanowiska (Twoim zadaniem będzie): Umiejętne pozyskanie Klienta Prezentacja oferty pod względem potrzeb Klienta Sprzedaż oferowanych usług Utrzymywanie pozytywnych długofalowych relacji z Klientami   Wymagania (od kandydatów oczekujemy): Umiejętności sprzedażowych Łatwości prowadzenia rozmowy z Klientem Energii, dynamizmu, otwartości Umiejętności pracy w zespole Oferta skierowana do studentów   Oferujemy: Pracę w prężnie rozwijającej się firmie Możliwość rozwoju i szkoleń Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę oraz system bonusowy Możliwość awansu w strukturach firmy   Czekamy na Twoje CV! Jeżeli chciałbyś zostać częścią naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz ze zdjęciem, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych* na adres e-mail: agnieszka.mularz@fitness-academy.com.pl   * W aplikacji należy zawrzeć poniższą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)";   Wszystkich kandydatów informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.    Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress