Aktualności

16.03.2017
Już w sobotę 1 kwietnia o godzinie 21:00 zapraszamy do Kręgielni w Galerii Piastów na wyjątkowe spotkanie z Krzysztofem Skibą. Obecność obowiązkowa! Wstęp za darmo! To nie jest żart! 1 kwietnia to dla wielu święto żartów – załoga Kręgielni potraktowała to bardzo dosłownie i postanowiła zaprosić do lokalu jednego z najbardziej znanych kawalarzy RP. Krzysztof Skiba w specjalnym projekcie zaprezentuje stand up w którym nie zostawi suchej nitki na nikim i na niczym. Nie możecie tego przegapić! Krzysztof Skiba – autor tekstów piosenek i tekstów satyrycznych, artysta rozrywkowy, telewizyjny showmen, felietonista, autor happeningów, wokalista rockowy i bezwzględna osobowość poprawi humor wszystkim obecnym. Dodatkowo specjalne konkursy z nagrodami i zabawa do białego rana! W Kręgielni zorganizujesz swoją wymarzoną imprezę, rodzinną lub firmową. Poznasz ciekawych ludzi, zagrasz w bilard na najlepszych stołach i spróbujesz swoich sił na czterech profesjonalnych torach do gry w kręgle. Rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 661 445 884
10.03.2017
  Sieć sklepów odzieżowych Greenpoint S.A poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawca. Zapewniamy umowę o pracę. Aktualnie oferujemy pracę w pełnym wymiarze  czasu pracy Miejsce pracy: Legnica, Galeria Piastów, Ul. Najświętszej Marii Panny 9 Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę Jesteś osobą energiczną i kreatywną. Interesujesz się modą. Lubisz kontakt ludźmi. Cenisz sobie pracę zespołową w partnerskiej atmosferze a jakość obsługi Klienta stanowi dla Ciebie wysoką wartość Dołącz do naszego zespołu Greenpoint Naszym przyszłym pracownikom oferujemy: · Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się Firmie · Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych · Stałe wynagrodzenie · Motywacyjny system premiowy · Liczne dodatki i rabaty dla pracowników · Przyjazną atmosferę pracy · Rozwój zawodowy Od naszych przyszłych pracowników oczekujemy: · Doświadczenia w obsłudze Klienta · Łatwości w nawiązywaniu kontaktów z Klientem · Budowania długotrwałej relacji z Klientem · Umiejętności pracy w zespole · Dyspozycyjności · Obsługi komputera · Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem Aplikacje ( CV) proszę przesyłać na podany adres mailowy: a.niemczyk@greenpoint.pl
28.02.2017
  Szanowni Klienci! Informujemy, że nasz salon Sizeer mieszczący się w Galerii Piastów będzie czasowo nieczynny od 27.02. W lokalu będą przeprowadzone prace remontowe. Otworzymy się dwukrotnie więksi, z nowym i poszerzonym asortymentem. Planowe otwarcie nowego salonu to ok. 12.04. Do tego czasu wszelkie sprawy posprzedażowe, takie jak: reklamacje, wymiany czy zwroty prosimy realizować w innych naszych salonach. Oto najbliższe: Lubin – Cuprum Arena, Jelenia Góra – Nowy Rynek, Wrocław – Magnolia, Galeria Dominikańska, Pasaż Grunwaldzki, Bielany Wrocławskie – Auchan, Głogów – Glogovia.   Za powstałe niedogodności serdecznie przepraszamy.    
24.02.2017
Już 5 marca o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych z Domu Dziecka przy ul. Słubickiej w Legnicy!   Zaproszeni goście, oraz wszyscy chętni, pod okiem ekspertów z Galerii Sztuki, będą mogli namalować obrazy, które następnie zostaną symbolicznie odkupione od autorów przez Galerię Piastów, a pieniądze w całości zostaną przekazane na rzecz podopiecznych z Domu Dziecka! Pomaganie jeszcze nigdy nie było tak proste! Wy malujecie obrazy – Galeria Piastów wpłaca pieniądze na rzecz Domu Dziecka i jego podopiecznych!   Całej inicjatywie będą towarzyszyć wyjątkowe animacje i warsztaty plastyczne dla najmłodszych oraz występy artystyczne. W specjalnych akustycznych piosenkach zaprezentują się podopieczni i wokaliści z FAME ART, Music Factory, oraz znana szerokiej publiczności, Nikola Warda.   W programie również prezentacje zaproszonych artystów plastyków: Barbara Jankowska-John i Renata Michajłow.   Bądźcie razem z nami!   Galeria Piastów "NAMALUJ MÓJ ŚWIAT..." 5 marca godzina 14:00 Każdy może pomóc!    
03.02.2017
Ze względu na warunki pogodowe, każdy kierowca który zostawił na naszym parkingu samochód na noc - wyjeżdża ZA DARMO! Bezpiecznej jazdy życzy Galeria Piastów.  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress