Aktualności

15.05.2017
Galeria Piastów zaprasza na wystawę Świat Kolei KOLEJKOLAND.   Centrum Edukacji i Rozrywki KOLEJKOLAND to wyjątkowa, jedyna taka wystawa w Polsce. Zwiedzający mają do dyspozycji niecodzienne strefy aktywności dla dzieci i dorosłych.  Wśród wielu atrakcji "kolejowego disneylandu" uwagę zwraca wielka, wielopoziomowa makieta kolejowa o której mówi się, że jest swoistym dziełem sztuki i jedną z najpiękniejszych w Europie. Swoją oryginalnością i dbałością o szczegóły zachwyca zwiedzających. Niepowtarzalna, górska zabudowa, serpentyny torowisk, tysiące szczegółów sprawiają, że wiele razy chce się wracać do tego bajkowego świata. KOLEJKOLAND  łączy walory edukacyjne z oryginalną rozrywką, gwarantuje niezapomnianą przygodę. Prezentowana kolejowa kraina, to ponad 250 m2 wyjątkowych doznań audiowizualnych. Obok wielkiej makiety prezentującej Świat Kolei KOLEJKOLAND, na oglądających czeka mini dworzec kolejowy, kino Kolejkoland, strefa interaktywnej zabawy, prezentacja historii kolejnictwa oraz plac zabaw dla najmłodszych z bogatym zasobem drewnianych torów i pociągów. Osoby szukające oryginalnych pamiątek i zestawów startowych, znajdą coś dla siebie w kolejowym butiku. Wystawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów i gromadzi tysiące fanów.   KOLEJKOLAND będzie gościł w Galerii Piastów przez tydzień.   Zapraszamy w dniach 22 - 28.05.2017r. w godzinach 11.00 - 19.00. Wstęp bezpłatny.  
19.04.2017
Już 29 kwietnia od godziny 14:00 zapraszamy do Galerii Piastów na czwartą edycję Mistrzostw we Fryzjerstwie!   Podczas Fryzjeriady młodzi fryzjerzy wezmą udział w konkursie mającym na celu zaprezentowanie ich wizji: „pomieszanego z poplątanym.”, a ich pracę oceniać będą znani z programu telewizyjnego „Ostre Cięcie” - Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt    Tak samo jak w ubiegłych latach Fryzjeriada ma na celu podniesienie atrakcyjności szkolenia zawodowego poprzez promowanie nowoczesnych trendów we fryzjerstwie i stymulowanie do kreatywności. Celem konkursu jest również aktywizacja uczniów do samodzielnego projektowania fryzury, całego wizerunku modela oraz rozwijanie kreatywności poprzez uczestnictwo w pokazach fryzjerskich. Partnerami tegorocznej Fryzjeriady są CKZiU Legnica, bioar.pl, oraz Silhouette DCD. Sobota, 29 kwietnia 2017, godzina 14:00   ZAPRASZAMY  
18.04.2017
Nowy, większy SIZEER już otwarty! Zapraszamy po streetwear najlepszego sortu! Starannie wyselekcjonowane produkty prymusów w kulturze sneakerowej: Nike, adidas originals, Reebok, Converse, Vans Puma, New Balance, ASICS, Lacoste. Ikony, słynne kolaboracje, buty na wyłączność. Sizeer Poziom +1.
05.04.2017
8-9 kwietnia  sobota, niedziela godz. 10.00 – 18.00 Legnicki   Jarmark Wielkanocny   Galeria Piastów w Legnicy   Kolejny kolorowy Legnicki Jarmark Wielkanocny będzie stanowił okazję, by na kilkunastu stoiskach zaopatrzyć się w pisanki, rękodzieła, przysmaki i dekoracje świąteczne. Swoje dzieła prezentować będą lokalni twórcy, a także Koła Gospodyń Wiejskich. Dodatkową atrakcją będą  występy zespołów regionalnych.   Organizatorzy: Stowarzyszenie Kulturalne „Krajobrazy” ,Centrum Kształcenia Ustawicznego i Językowego Kadr w Legnicy Zamek Piastowski, Galeria Piastów.    
16.03.2017
Już w piątek 24 i sobotę 25 marca  w godzinach od 12:00 do 20:00 po raz kolejny zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Urząd Skarbowy w Legnicy. "Szybki Pit" to inicjatywa dzięki której dowiecie się wszystkiego o podatkach i zasadach rozliczania się ze skarbówką!  Każdy, kto jeszcze nie rozliczył się z podatków, będzie miał wyjątkową okazję zrobić to pod okiem fachowców. Na znajdujących się w dużym patio Galerii Piastów stanowiskach będą czekać pracownicy Urzędu Skarbowego, a zarazem eksperci od rozliczania PITów. Każdy zainteresowany, który będzie chciał skorzystać z pomocy proszony jest o przyniesienie kompletu dokumentów (m.in. dowód osobisty i wszystkie PIT-y za zeszły rok). Rozliczanie PITów nigdy wcześniej nie było tak proste.” Bądźcie razem z nami!  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress