Aktualności

05.09.2018
Już w sobotę 15 września od godziny 12:00 do 19:00 zapraszamy wszystkich spragnionych mocnych wrażeń do Galerii Piastów gdzie każdy z zainteresowanych będzie mógł po raz drugi podjąć wyzwanie i sprawdzić swoją odwagę dzięki wirtualnej rzeczywistości! To już druga edycja świetnie przyjętego wydarzenia! Na specjalnie przygotowanych stanowiskach w dużym patio Galerii Piastów na wszystkich klientów będzie czekać specjalnie wyszkolona kadra, która umożliwi najodważniejszym sprawdzenie się w nowych zmaganiach w wirtualnej rzeczywistości. To oczywiście tylko część atrakcji. Sprawdźcie się! Czekamy na was w Galerii Piastów!     Przejdź po desce zawieszonej na wysokości 160 metrów! Aplikacja wzbogacona o czujniku ruchu na stopach! BitSaber - wygraj w nowej grze muzycznej Sprawdź się w aplikacjach ekstremalnych typu rollercoaster i swing! Przetestuj Oculus Go! - zobacz na własne oczy świat dinozaurów!     DODATKOWO: filmy, aplikacje dla najmłodszych, testowanie google earth!  
27.08.2018
Już w nadchodzący weekend 1 i 2 września od godziny 14:00 do 18:00 zapraszamy do Galerii Piastów na spotkanie z prawdziwym "Oceanem wiedzy". Targi edukacyjne pod tym właśnie hasłem to inicjatywa 5 przedsiębiorczych kobiet, które tym samym umożliwiają całym rodzinom zapoznanie się z ofertą zajęć poza szkolnych! Razem do nowego roku szkolnego szykują się: Pływające Dzieciaki, Unikids, Wytwórnia Radości, Diamond-Studio Tańca oraz Fischer Dream-Music Factory.Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego będziecie mieli okazję wziąć udział w  Targach Edukacyjnych, którym towarzyszyć będzie szereg atrakcji dla dzieci z okazji zakończenia wakacji-cały event odbędzie się oczywiśćie w Galerii Piastów! Będzie to idealna okazja do poznania różnych zajęć dodatkowych dla dzieci w jednym miejscu i w jednym czasie - oraz niepowtarzalna okazja do zdobycia atrakcyjnych rabatów! Zapraszamy W dniach 1-2 września w godzinach od godziny 14:00 do 18:00.  
11.08.2018
Poszukiwany: Doradca Klienta Miejsce pracy: Salon EMPIK Galeria Piastów Legnica Szczegóły: - Praca zmianowa (8h) - Możliwość rozwoju zawodowego, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV w salonie EMPIK. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 07.03.2011 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.”Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress