Adoptuj psa z Galerią Piastów

Galeria Piastów wie, że legniczanie mają wielkie serca i potrafią to udowodnić. Dlatego z okazji Światowego Dnia Zwierząt zachęcamy do przygarnięcia psiaków i kotów z legnickiego schroniska. Jeżeli kochasz zwierzęta i masz warunki, by zaopiekować się psem lub kotem, zrób to teraz. Dostaniesz wyprawkę i wsparcie specjalistów.

- Nie namawiamy do pochopnej adopcji, bo wzięcie czworonoga to duża odpowiedzialność.Ale apelujemy do tych osób, które są już zdecydowane. Zamiast kupować rasowe szczeniaczki czy kocięta, uratujmy od życia w schronisku zwierzę, które ktoś porzucił. Stanie się naszym wiernym przyjacielem do końca swoich dni – mówi Paweł Białek, dyrektor Galerii Piastów.

Galeria Piastów wspólnie z Legnickim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Ośrodkiem Szkolenia Psów Champion chcą wesprzeć legniczan o dobrym sercu, dlatego przygotowała specjalną akcję. Każdy, kto do końca października adoptuje psa lub kota i przedstawi w biurze Galerii potwierdzający to dokument z legnickiego schroniska, dostanie od Galerii Piastów wyprawkę dla swojego nowego przyjaciela. Dodatkowo w każdy czwartek października od 16.00 do 18.00 specjaliści z Ośrodka Szkolenia Psów „Champion" będą udzielać porad dotyczących wychowania psów, sposobu zwalczenia schroniskowego stresu i zagadnień związanych z psią psychiką.

W piątek, 18 października, Galeria Piastów zaprasza też miłośników i właścicieli czworonogów na pokazy zajęć psiego przedszkola, pokaz szkolenia psów, spotkanie z dogoterapeutą i specjalistami od psich zachowań. Start o godz.16.00 na patio.

Pamiętajmy: „Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies" (Konrad Lorenz).


www.lpgk.pl

http://www.szkoleniepsowlegnica.pl

http://legnica.eschronisko.pl


Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress